gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Premiera nowej strony Sztabu!!
Autor Wiadomość
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 5:50 pm   Premiera nowej strony Sztabu!!

Jak wielu z Was już zauważyło, nastąpiła w końcu ta z dawien dawna upragniona chwila premiery naszej stronie w nowej, php-owej oprawie.

Przenosiny wciąż jeszcze nie są kompletne, uzupełnienia wymaga Kadra czy Download, a ponieważ jesteśmy tylko ludźmi, to niewątpliwie gdzieniegdzie uchowały się mniejsze i większe błedy.

Dlatego ciekaw jestem Waszych opinii co do wyglądu a także zgłoszeń co do wszystkicch baboli, jakie Wasze wnikliwe oczęta były w stanie zlokalizować!!
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 7:27 pm   

A więc tak - jak już ogłaszałem jestem zadowolony, iż "restrukturyzacja" doszła do skutku i Sztab ma się znowu czym pochwalić :D .
Braki... ważne, że mamy nowy wizerunek, akurat dział Download czy Kadra nie jest na początek taki ważny.

Ważna z kolei są, jak ci Klemensie mówiłem, newsy :]. Dlatego odwiedzam codziennie Gamershell.com, bo mają najświeższe informacje, które na innych serwisach pojawiają się nazajutrz lub w ogóle.

Niestety u nas są troche ukryte :/, wydaje mi się, że powinny byc one widoczne na samym wierzchu.Również nie podoba mi się, iz najwyżej w lewej ramce jest przeglądarka google. Jest to średnio potzrebny element :] (chyba, że sponsor :roll: ) i w dodatku zasłania paski pod spodem.
Wydaje mi się także, iz nazwa "Dobre strony o grach" powinna być zmieniona na np. "Hostujemy:" aldo dodać w nawiasie (hostowany) - daje to też świadomość możliwości podpięcia się pod serwis. I tu mniejsza uwaga - prosiłbym, aby stronka cossacks.sztab.com była podpisana Cossacks/American Conquest (ewentualnie skrótowo "AC"), bo jest to pominięcie 1/3 zawartości strony :D .
BTW - nie rozumiem tego słowa "Cossacks", dlaczego nazwa Kozacy nie jet popularna (skojarzenie z "niezłym kozakiem" :wink: ?)

Jeśli juz jestem przy bocznych ramkach - ciekawe artystyczne rozwiązanie, ale ten brak dolnego frame'a wygląda jakby ktoś zapomniał taga zamknąć ;) .


No, a poza takimi drobnostkami bardzo mi się podoba :].
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 9:58 pm   

Zmiany też mają byc zastosowane co do forum :?: Czy tylko do strony głównej. Ja moge powiedziec odrazu, że zmiany kodu strony głównej szabu.com mało mnie interesują :P gdyż o wiele bardziej wole stronke RTSArea (i mnie nie przekonacie :mrgreen: ) w końcu to dzięki niej tutaj jestem :)

A co do tej oficjalnej stronki szabowicza dla mnie ona nie ma klimatu, a taka RTS Area ma swój klimat - redaktorzy dbają o swoją robote i codziennie dostarczają dużą porcje news'ów i chwała im za to.

pozdrawiam
santo
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 10:17 pm   

Wiesz - jeśli poruszasz się w klimacie RTSArea od długiego czasu, niewątpliwie poczujesz tamtejszy klimat - widząc stronę sztabu, czy jakąkolwiek inną, trudno to wyczuć.

Z tego co widać nasi redaktorzy niegdyś też się nie obijali, skoro na koncie jest sporo nie tylko recenzji, zapowiedzi i poradników, ale i artykułów o militariach, historii...
I gwarantuję, że od najbliższego czasu newsy będą bardziej niż na bierząco :) .
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 11:12 pm   

Backside napisał/a:
Z tego co widać nasi redaktorzy niegdyś też się nie obijali, skoro na koncie jest sporo nie tylko recenzji, zapowiedzi i poradników, ale i artykułów o militariach, historii...
I gwarantuję, że od najbliższego czasu newsy będą bardziej niż na bierząco :) .

Może masz racje mówiąc, że jeszcze znajde klimat na stronie głównej sztabu, ale jak narazie to widze tylko puste newsy bez screenów (toż to dla mnie chańba). Więc poczekamy na rozwinięcie całej sytuacji.

Aha jestem za zmianą leyouta na forum, tak gdyby ktoś się pytał :)
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Andrew_wojownik
Kapral


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 423
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:39 pm   

Wreście mogę wejść na stronę sztabu ;) . jak by to powiedzieć postaraliście się. Good job. Nawet mi się podoba ;D
 
 
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   12%   6/49
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 7:34 pm   

s2nto napisał/a:
ale jak narazie to widze tylko puste newsy bez screenów (toż to dla mnie chańba). Więc poczekamy na rozwinięcie całej sytuacji.


http://www.sztab.com/news...ion-IV,370.html

Łaskawy pan sobie życzył??:))) Coby nie było, że zupełnie nie słuchamy sugesii graczy! Ale póki co o zmianie layoutu itp. nie ma mowy!:)))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 12:50 pm   

Jeszcze mała uwaga. Uważam, ze panel newsów powinien zostać zwężony do szerokości tego okna z "odezwą MAO". Zbyt szeroki panel trudno się czyta - zauważcie jak są pisane maila - nie od końca do końca ekranu, ale margines robimi gdzieś w okolicy połowy.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 4:28 pm   

Dość nieswojo się czuję, jedynie komentując i krytykując, więc jak będzie coś do roboty, to poważnie rozważę taką możliwość (i tu uwaga; umieszczajcie na forum tematy do opracowania, zrobienia, tłumaczenia itp. to pomoże w rozwijaniu strony)

A więc po pierwsze: strona jest nadal nieprofesjonalna i niestety nic chyba w najbliższym czasie (z tego co tu i ówdzie widzę) się nie zmieni, więc musimy nadrabiać treścią. W końcu wolę komentarze typu:

"Nie jest to może majstersztyk pod względem wykonania, ale naprawde na stronie sztabowiczów można znaleźć masę dobrych rzeczy; warte oceny 8/10"

niż:

"Strona Sztabu jest wzorowo zrobiona, jeśli chodzi o layout, ale niestety nie przentuje żadnej konkretnej treści. W naszej ocenie 3/10"


Więc skoro na nowy wygląd trzeba będzie poczekać, to należy zadbać, by kiedy w końcu się takowy pojawi, nie był to przerost formy nad treścią.
 
 
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15