gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebuje pomocy[Laptop]
Autor Wiadomość
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 12:10 pm   

Hunter napisał/a:
to jest najlepsza zintegrtowana grafika


Najlepsza integra jest gorsza od najgorszej dedykowanej ... takie jest moje zdanie.

Hunter napisał/a:
poczta polska zawaliła


Takie rzeczy wozi się kurierami dobrych firm ;) . A wiesz jak wygląda serwis gwarancyjny Acera? Wysyła się go kurierem do Czech ...
 
 
   
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 1:07 pm   

mande napisał/a:
Najlepsza integra jest gorsza od najgorszej dedykowanej


Tutaj bym się sprzeczał ;)
Wole mieć dedykowaną intela xm310 niż radeona w komputerze :P

mande napisał/a:
Takie rzeczy wozi się kurierami dobrych firm


Tacy również mają wpadki :P
Dobrze pamiętam jak DPD Masterlink mi przysłało paczke od gram.pl nie dość, że 3 dni po terminie to jeszcze w tragicznym stanie ;) Natomiast następnym razem wszystko było ładnie pięknie tak więc jak mówiłem - przypadki chodzą po ludziach.

mande napisał/a:
serwis gwarancyjny Acera?


Pardon, ale tą firmę zawszę uważałem jako jedną wielką pomyłkę ;) Podobnie jak Della i Fujitsu Siemensa jeśli chodzi o laptopy.

mande napisał/a:
Wysyła się go kurierem do Czech ...


Tak jak mówiłem ;) - pomyłka :)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 8:03 am   

Co do Acera to mam dość mieszane wrażenia, sam z takowego korzystam już od pięciu lat i zaliczyłem jedną padniętą płytę główną - na moje psie szczęście trzy dni przed wygaśnięciem rękojmi (przez profanów zwaną gwarancją:)). Nie wiem jak jest teraz, trzy lata temu musiałem go dostarczyć do serwisu w Wawie, na naprawę zaś czekać około trzech tygodni.

Generalnie Acery to masówka, ale zdarzają im się pozycje naprawdę udane. Osobiście polecam jedną nie wymienianą tu markę - Compal. Mało znana, a tak naprawdę firma ta produkuje około połowę (!) światowych notebooków - bo robi to dla Acera, HP i jeszcze kilku innych znanych firm - bo te kompy to tak naprawdę Compale, tylko z inną tabliczką. Kupując bezpośrednio u Compala omijasz prowizję jednego pośrednika.

Z graniem na laptopach jednak bym uważał - nawet przy znanej marce karty graficznej może się okazać, iż jakowyś chip jest typowym "krzakiem" i mimo, że komp teoretycznie będzie spełniać wymagania - gra nie ruszy.

A co do samego zakupu to kurierów bym się nie bał (ale Pocztę Polską lepiej sobie odpuść), pod warunkiem że kupujesz u pewnego sprzedawcy. Z takowych polecam krakowski sklep Reset - nie ma problemów z gwarancją etc. Z zasady wystawiają się na Allegro.

I jeszcze jedno - jeśli zamierzasz korzystać z Windowsa to upewnij się co do tego, czy faktycznie jest w zestawie. Pamiętaj jednak, że wersja OEM wg Microsoftu to wersja jednorazowa, którą dostaniesz na dysku twardym, a nie płytce - w razie reinstalki niektóre laptopy mogą mieć problem ze względu na swą niekompatybilność ze stacjonarnymi wersjami Windy. Tuż po zakupie trzeba zrobić obraz i zgrać na płytkę.

I ostatnie - zapoznaj się z tym forum: http://forum.laptopy.info.pl/ - jest naprawdę świetne i znajdziesz tam profesjonalne recenzje wielu modeli, w tym może i tych Cię interesujących.
 
 
   
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Asterix 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Myszków
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:52 pm   

na tym forum jestem już zarejestrowany dużo czytam szukam szperam zobaczymy może i w końcu uda mi się coś mądrego wybrać...
 
 
   
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   3%   1/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15