gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Autor Wiadomość
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Pon Lip 19, 2004 10:52 pm   

Andrew_wojownik ---> zobacz czy moze byc http://www.sztab.com/342-...g-battles.html. Byly korekty i nalezy Ci sie opierdol . WK:B to dodatek a nie kolejna czesc gry !! Uwazajcie co piszecie, jestesmy szanujacym sie wortalem.
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
naitsabeSS
Gość
Wysłany: Pon Lip 19, 2004 11:34 pm   

Już mówiłem, że moge ci pomóc. Tylko wcześniej, żeby przeszło przez korekte, bo ja tego nie czytam, tylko składam :D Jak będziesz częściej się dopominał o złożenie to i szybciej będziesz miał złożone. Ostatnie zajęlo mi tylko dwa dni :twisted:
 
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Wto Lip 20, 2004 4:54 pm   

naitsabeSS napisał/a:
Już mówiłem, że moge ci pomóc. Tylko wcześniej, żeby przeszło przez korekte, bo ja tego nie czytam, tylko składam :D Jak będziesz częściej się dopominał o złożenie to i szybciej będziesz miał złożone. Ostatnie zajęlo mi tylko dwa dni :twisted:


wiem nait, ze pomagasz, ale chcialem jeszcze kogos Ci do pomocy zwerbowac :) .
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Lip 20, 2004 7:41 pm   

Coz, rzecz jasna miejsce PiTeReGa na stanowisku korektora radosnie moge sprawowac ja:)))) Lepiej bledy wylapac od razu, niz szarpac sie z nimi pozniej.

Swoja droga - razu pewnego "zachecilem" qmpla ze studiow do zerkniecia na nasza stronke. Ogolnie jego wrazenia byly pozytywne, zas szczegolne uznanie u niego zyskalismy, faktem, cytuje, braku literowek i bledow ortograficznych. Ostatkiem sil powstrzymalem sie przed gromkim wybuchnieciem smiechem:))))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Wto Lip 20, 2004 9:31 pm   

Jeżeli do jutra osoby mające coś do napisania nie skontaktują się ze mną zostaną wyciągnięte duże konsekwencje. Tyczy się to głównie Wojmana!!! I txtu Robin Hood: Defender of the Crown; (choć myślę tutaj także o Andrew_wojownik). :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Lip 20, 2004 10:03 pm   

--> Kull

Czy mi sie zdaje, czy tez niedawno Ktos pisal, iz lepiej miec kilka dni poslizgu, niz sie spieszyc?:))) Zbieraj wiec teraz owoce swej rady z honorem:))))))))))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 5:55 pm   

Jedna uwaga co do recenzji - wszystkie maja miec taki sam ksztalt, czyli minimum 7000 znakow + ramki z ocenami (grafika, muza, dlugosc, miod). Proponuje przejrzec ktoras z moich ostatnich recenzji by nie bylo watpliowsci jak to ma wygldac.

Prosze mi wiec zmienic tytul "receznja warior kings" bo to w najlepszym razie jest tylko zapowiedz, wszak autor nie gral w te gre !!!

Panowie- jak cos robicie, robcie to dobrze !
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 1:12 am   Moje recki

Poniewaz obiecalem, ze napisze recenzje gier Graund Control 2 i Robin Hood: Defender of the Crown, musze sie z moich zobowiazan wyspowiadac. Zaczne od Ground Control 2. Niestety nie udalo mi sie zdobyc pelnej wersji tej gry. Praktycznie wiekszosc mojego czasu poswiecilem na poszukiwanie tej gry, ale mi sie nie udalo. Udalo mi sie zdobyc wersje demonstracyjna. Jednak na podstawie dema nie bede pisac recenzji, lecz jedynie zapowiedz. Mniej problemow mialem z Robin Hoodem. Pelna, legalna, wersje udalo mi sie zdobyc bez problemow. Gram w te gre od kilku dni, napisalem juz nawet recenzje. Jednak ktos zapyta: "Fajnie, gosciu napisal to co mial napisac, dlaczego zatem nie ma jeszcze tych materjalow na stornie?". Powodem moich opoznien sa problemy techniczne. Chodzi mi o moj komputer. Na poczatku lipca padl mi dysk twardy. Komp nie posiedzial w serwisie nawet jednego dnia, gdyz serwis zadal wiecej kasy za nowy dysk niz moglem wydac. Moj brat zalatwil mi nowy naped. Gdy juz weliminowalem meczacy problem, zajalem sie pisaniem zapowiedzi do GC2. Mialem ja wyslac KULLowi, lecz pech ciagle mnie przesladowal. Po prostu siadlo mi polaczenie z internetem. W miedzyczasie postanowilem napisac recke gry Robin Hood. I ja napisalem. Jednak pech wyraznie mnie przesladuje. Mojego kompa zaatakowal virus. Nie mam pojecia jaki to byl wirus, wazne, ze skasowal wszelkie dane z mojego komputera. Przeklenstw nie bylo konca jak za nic w swiecie komputer nie chcial mi sie uruchomic. Jeszcze bardziej sie wkurzylem jak sobie uswiadomilem, ze nie zrobilem ani jednej kopii zapasowej do moich materjalow. Wszystkie savey, recenzja i zapowiedz ulegly kasacji. Musze wszystko napisac od nowa. Bardzo przepraszam za zaistniala sytuacje.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 12:53 pm   

Drogi Wojman'ie.

Polecam ci zainstalować program antywirusowy. To naprawde dobre rozwiązanie, a instalacja nie gryzie, uwierz mi ;) .
Jakbyś już po raz kolejny napisał recenzje to kopie możesz wysłać do mnie, tak na wszelki wypadek :) .

Mówiłeś że komp nie chciał ci się włączyć, czy wiesz już może jaki virus cię zaatakował :?: Jestem bardzo ciekaw jaki to może być virus.

Życze więcej szczęścia w życiu i robienie tysiąca kopii na CD albo Floppy ;)

===========
CONFIGURATE
===========

Kiedy zaczynamy prace nad remontem :?: Bo z tego co wiem to niektórzy wyjeżdżają i chciałbym znać termin rozpoczęcia remontu.
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:03 pm   

ja wracam 15 sierpnia i to mozna nazwa terminem rozpoczecia na dobre prac nad nowym sztabem, ale do tego czasu caly sztab ludzi bedzie pracowal nad przygotowaniami do rozpoczecia prac :)
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 7:42 pm   

Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale zmobilizować do pracy. Andrew dostał bana na txty. Jak tak dalej pójdzie posypią się kolejne. Wojman :!: , nie dość, że spóźniasz się z terminem :evil: (ok., ok., wiem miałeś powody, rozumiem, przebaczam) to na dodatek oddajesz tekst z błędami i bardzo niepoprawny stylistycznie :evil: . Czy Wy nie macie czegoś takiego jak Word ? Lub StarOffice? Coś aby miało sprawdzanie ortografii! I czytajcie swoje txty kilka razy przed oddaniem ich. Bo za takie odwalanie na odpiernicz txtów to gwiazdek i awansów nie będzie, a w nowym sztabie trudno będzie znaleźć miejsce dla odpierniczaczy.

Z poważaniem.
kull
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 11:34 pm   

Cytat:

Polecam ci zainstalować program antywirusowy. To naprawde dobre rozwiązanie, a instalacja nie gryzie, uwierz mi ;) .


Moze i nie gryznie. Ja nawet mialem zaistalowanego antywirusa, ale nic mi nie wykazal

Cytat:
Jakbyś już po raz kolejny napisał recenzje to kopie możesz wysłać do mnie, tak na wszelki wypadek :) .


Wydaje mi sie, ze moja praca przypadkiem nie powina sie dostac w niepowolane rece. Dlatego nie bede ci wysylal moich prac.

Cytat:
Mówiłeś że komp nie chciał ci się włączyć, czy wiesz już może jaki virus cię zaatakował :?: Jestem bardzo ciekaw jaki to może być virus.


Zapewniam ciebie, ze tez chcialbym wiedziec. Ale niestety nie wiem. Mam nadzieje, ze sie dowiem.

Cytat:

Życze więcej szczęścia w życiu i robienie tysiąca kopii na CD albo Floppy ;)


Pomysl moze i dobry, ale w moim przypadku niestety nie wypali. Wspominalem, ze mam zepsuta stacje dyskietek? Nie? To teraz wspominam. Po za tym nie posiadam nagrywarki CD.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
naitsabeSS
Gość
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 1:11 am   

To może wysyłaj sobie na jakieś konto (mail, edysk, shell) lub komuś kto może dostać te teksty (korekta, łepmajstry) tylko musiałbyś zaznaczyć, że to wersja robocza. Zawsze to może oszczędzić ci pracy w sytuacjach takich jak ta.
 
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 1:56 pm   Kilka spraw

Nazbieralo sie kilka spraw, ktore musze tu poruszyc. Po pierwsze dostaje sygnaly, ze po prostu chamsko i bezczelnie nie udzielam odpowiedzi na posty, ktore mnie dotycza. Nie sadze, aby musialo kogos to interesowac dlaczego na jedne posty odpowiadam a na inne nie. Ze spoznien w recenzjach juz sie wyspowiadalem, nie ma sensu, abym na kazdy post odpisywal "sorry, problem z kompem". Sprawa z komputerem uwazam juz za zamknieta, wiec nie bede jej juz wiecej poruszal. Po drugie ktos zwrocil mi uwage, ze bezczelnie nie odpowiedzialem na post KULLa, w ktorym to KULL napisal, ze oddalem tekst z bykami. Nie powinno nikogo obchodzic czy i w jaki sposob sie z KULLem dogaduje na temat tekstu. W kazdym badz razie nie musze tego robic publicznie na forum. Recenzja RH: DotC jest jedna z moich pierwszych recenzji gier komputerowych, pisalem ja w nocy, kiedy bylem zmeczony. Prosze osoby postronne, aby sie nie wtracaly do nie swoich spraw. Inaczej nastepnym razem podam ksywki kolesiow, ktorzy interesuja sie tym czym nie powinni. Tym razem daje wam szanse i ostrzezenie, ale nastepnym razem nie bedzie litosci.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 1:59 pm   

naitsabeSS napisał/a:
Zawsze to może oszczędzić ci pracy w sytuacjach takich jak ta.


I przede wszystkim nerwow. Nie musze chyba pisac, ze zdiwilem sie, ze az tak dobrze znam lacine, kiedy zdalem sobie sprawe, ze musze zaczac od nowa. A i dzieki za wszystkie propozycje, na pewno z ktorejs skorzystam.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15