gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Pon Lip 24, 2006 4:29 pm
Poradnik do ''Sea Dogs''
Autor Wiadomość
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
  Wysłany: Sob Paź 15, 2005 2:48 pm   Poradnik do ''Sea Dogs''

Mam wielką prośbe.Nie moge znaleźć poradnika do gry ''Sea Dogs'' i gdyby ktoś mógł podać link lub skontaktować sie na gg ze mną i podpowiedzieć jak przejść gre, jakieś wskazówki, byłbym bardzo wdzięczny. 6139574-GG.
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 12:23 pm   

Najprościej jest poprostu oszukiwac czyli używać kodów.
Ja przeszedłem grę i zostałem gubernatorem Highrock. Musisz wykonywać zadania powierzone przez gubernatorów.
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 4:30 pm   

A jak przejsć misje u gubernatora highrock, a mianowicie każe popłynąć i obronić Itkal przed hiszpanami.Ja niemoge zdąrzyć na czas i jak wracam do kola to ten mówi że misja niewykonana i ze narazie nie może mi dać rzednej misji.|!HELP!| :?
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:16 pm   

nie dasz rady zdążyć próbowałem wiele razy musisz popłynąć do drugiego portu angielskiego niedaleko highrock. a zwaoziłeś jakiś ładunek z highrock to tego portu? Jeśli tak to czy rozmawiałeś o nim z tamtejszym gubernatorem? Obroń ten port przed piratami a dowiesz się kilku ciekawych rzeczy. Aha jeszcze jedno na highrock będzie wysłannik korony będzie w biurze gubernatora musisz poczekać na ten moment i wtedy porozmawiać z nim ale najpierw odwiedź drugi angielski port i porozmawiaj z gubernatorem.
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 4:55 pm   

Ale nie ma nigdzie tego wysłannika korony.Eskortowałem statek a piratami do tendales a później rozmawiałem o tym z gubernatoraem Taendales.Przy tamtejszym porcie był statek piratów, to go zatopiłem i mam list.Jedyne co zauwarzyłem to jakiś pirat na Highrock i on mówi że jakiś Olsson z Shark Island mnie szuka.Popłynełem do niejakiego Olssona a ten coś gada o tym liście, że beltrop na mnie kogoś nasłał i jest tez propozycja dołączenia się do bractwa.Co mam robić?Olsson spomniał tez coś o jakimś marynarzu którego musze znaleźć, niby ze on coś wie.Wiesz może gdzie znajde tego człowieka co Olsson z tawerny na shark island mi o nim mówi?Bo niepowiedzieł mi jak mam go znaleźć.
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
Gość

Wysłany: Sob Paź 29, 2005 4:10 pm   

Jak zatopic korsarza z początku gry. On pływa gdzieś przy el caiman czy jakoś tak. Moje gg jak cos to 2785337
 
luk13
Gość
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 1:42 pm   

Jak zdobyć działa francuskie :?
 
lysyjack
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 143
Skąd: sląsk
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:35 am   

ha dobrym pytaniem jest czy ci sie chce grać czy iść na łatwizne a to już nie jest gra tylko podziwianie monitora .Kody do gier powinni zakazać ,hm co to za frajda grać bez mózgu .Żenujące zadnej zabawy tylko wszędzie kombinatorstwo a fe :cry:
 
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
MORTONS
Gość
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 4:22 pm   

Jak zdobyc fort costa sinistra bo ja wciac laduje kulami na fort i nic sie nie dzieje :(
 
brino
Gość
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 7:01 pm   

hej nieumiem zrobic jednej rzeczy pracuje dla piratów i zdobywam dla nich porty zdobyłem higrock i isla ballena a potem niewiem bo gadam z tym gosciem na higrock w tawernie ale muwi że wkrutce wszystko bendzie zrobione i niewiem gdzie jest kolejna wiadomosć od niego pomużcie moje gg 8537171
 
Johny Deep
Gość
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 6:50 pm   

hej Leif... jak sie dostaje tytaj jakies stanowisko bo ty masz szeregowy??... I jak ty sie kody piosze i gdzie je znajde??!!!!!!!!!!!!!?? Muj num GG:5280099
 
szpyra
Gość
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 3:59 pm   

słuchajcie,jak wykonac misje od gubernatora tendales,ta co trzeba znalezc tego pirata co zatapia statki kupieckie
 
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Gru 10, 2005 7:08 pm   

Ja mam kilka uwag dla naszych Gości, ale tyczy to się też wszystkich Sztabowiczów.

1. Bardzo proszę nie pisać kilka postów jeden pod drugim, w którym wyszczególniony jest jakiś problem. Wystarczy, że raz napiszecie, że nie wiecie jak zdobyc fort costa sinistra.

2. Posty nie wnoszące absolutnie nic do dyskusji będą bezwzględnie kasowane. Mam w zwyczaju podawać na maila przyczyny usunięcia danego postu, jednak nie mam adresów mailowych do Gości. Dlatego jeżeli uważacie, że niesłusznie skasowałem jakiegoś posta - piszczie do mnie na maila.

3. Przestrzegam też przed pisaniem głupot. Z tego wątku skasowałem kilka postów, w treści którego było coś mniej więcej "Jak sostac redaktforem tej strony". Rozumiem, że raz się ktoś zaputał ale kilka razy pod rząd... Można się zdenerwować. Dziś tylko usunąłem te posty, ale jeśli zjawisko będzie się nasilać... cóż mam odpowiednie narzędzia, żeby zaradzić takim przypadkom. A jeżeli któryś mi powie, żebym się odpi... odczepił, bo MAO i Klemensa nie ma to uprzejmie informuję, że tę kwestię uzgodniłem z Klemensem.

4. Jeżeli potrzebujecie pomocy przy poruszaniu się na forum możecie napisać mi maila. Ja zawsze czytam i odpowiadam na maile. Proszę jednak, żeby się mnie nie pytać jak przejśc dany etap w jakiejś grze (albo jak wpisać kod), bo ja zwyczajnie w świecie nie wiem.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Sro Gru 21, 2005 9:13 am   

troche pograłem w sea dogs i nie wiem wszystkiego ale na pewno wiem sporo jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się paru rzeczy mój nr GG jest w moim profilu
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Komar
Gość
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:49 pm   

a ja nie wiem jak zdobyć te działa francuskie! próbowałem wszystkiego! gubernator Highrock zlecił mi znalezienie i ja odnalazłem na Dead Island faceta, który mi powiedział że te statki z francuskimi działami spotkał niedaleko wysp Omory. Już chyba przepłynąłem wszystko i byłem na każdej wyspie (poza hiszpańskimi) i nie moge tego znaleźć. POMOCY!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15