gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Pon Lip 24, 2006 4:29 pm
Poradnik do ''Sea Dogs''
Autor Wiadomość
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 2:50 pm   

kacper napisał/a:
było zadanie w hiszpańskiej kampanii by pozbyć się pirata o koło jakiejś niezamieszkałej wyspy i był tam mały piracki statek ale co dalej?

ps. nie znam angielskiego


pewnie chodzi o pirata Francois Jeauvinione. Olaf Ulsson z pirackiej wyspy powie ci że musisz zatopić jego piracki statek który pływa przy Aliando. Potem wracasz na Granda Avilia i gadasz z gubernatorem. Okaze sie ze pirat którego szukasz atakuje El Caimano. W tawernie porozmawiaj z nieznajomym i kup od niego informacje o piracie. Potem wróć do Ulssona, okaze sie ze zaszła pomyłka i znow musisz płynąć do Aliando zatopic piracki statek (tym razem bedzie to prawdziwy Francois).
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 8:48 pm   

witajcie ;)
to świetne, że po tylu latach ludzie nadal grają w tę grę ;)
wiele osób ma pytania co do fabuły gry mi natomiast zniknęła mini-mapa w czasie żeglowania. Oddala/przybliża się ją naciskajac num"+" num"-", ale po naciśnięciu tych klawiszy wcale nie powróciła na mój ekran ;/ ma ktoś może pomysł co się stąło jak temu zaradzić ?
pozdrawiam
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 4:24 pm   

peter ordo się nazywa ten co uciekl z pirackich wysp a ja go mam znależć żeby się dowiedzieć co z tym gościem co mnie miał zabić pod tendales :roll: :roll:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 9:40 am   

bartekkita napisał/a:
witajcie ;)
to świetne, że po tylu latach ludzie nadal grają w tę grę ;)
wiele osób ma pytania co do fabuły gry mi natomiast zniknęła mini-mapa w czasie żeglowania. Oddala/przybliża się ją naciskajac num"+" num"-", ale po naciśnięciu tych klawiszy wcale nie powróciła na mój ekran ;/ ma ktoś może pomysł co się stąło jak temu zaradzić ?
pozdrawiam

Nie pamiętam juz czy to pomoże, ale wydaje mi się ze powinieneś przycisnąć Backspace na swojej klawiaturze (chyba kilka razy bo możesz ustawic minimapke bez widoku na działa itp. próbuj więc do momentu kiedy pojawi się taka kombinacja jak chcesz)

[ Dodano: Czw Lip 14, 2011 10:41 am ]
Nicolas napisał/a:
peter ordo się nazywa ten co uciekl z pirackich wysp a ja go mam znależć żeby się dowiedzieć co z tym gościem co mnie miał zabić pod tendales :roll: :roll:

szukałeś juz na tel-karrat ?
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 12:48 pm   

dzięki wielkie chodziło o to z backspacem ;)
mam taką prośbę mogłby ktoś wrzucić albo wysłać na maila cała mapkę archipelagu, odkrywanie go jest dosyć bezsensowne według mnie, bo w tamtych czasach na pewno dało się kupić gdzieś jakieś choćby prowizoryczne mapy ;p

ps. wie ktoś jak zdobyć lepszą lunetę od tej co mamy na początku?
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 12:03 pm   

bartekkita napisał/a:
dzięki wielkie chodziło o to z backspacem ;)
mam taką prośbę mogłby ktoś wrzucić albo wysłać na maila cała mapkę archipelagu, odkrywanie go jest dosyć bezsensowne według mnie, bo w tamtych czasach na pewno dało się kupić gdzieś jakieś choćby prowizoryczne mapy ;p

ps. wie ktoś jak zdobyć lepszą lunetę od tej co mamy na początku?


Z mapą ci nie pomogę, bo przeszłam i odinstalowałam już grę. A co do lunety : najpierw rozmawiasz z Roberto (w highrock albo tendales). zapisz gre bo w zaleznosci jak potoczy sie dialog, opowie ci o lunecie lub też nie. Otrzymasz od niego informacje o hiszpanie który wykonuje dobre lunety. dalej wszystko bedzie jasne, dostaniesz na niego namiary.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 8:47 pm   

sadako111 napisał/a:
bartekkita napisał/a:


ps. wie ktoś jak zdobyć lepszą lunetę od tej co mamy na początku?


Z mapą ci nie pomogę, bo przeszłam i odinstalowałam już grę. A co do lunety : najpierw rozmawiasz z Roberto (w highrock albo tendales). zapisz gre bo w zaleznosci jak potoczy sie dialog, opowie ci o lunecie lub też nie. Otrzymasz od niego informacje o hiszpanie który wykonuje dobre lunety. dalej wszystko bedzie jasne, dostaniesz na niego namiary.


wbrew pozorom to gram już trochę w tę grę i obawiam się, że musiałem źle porozmawiać z Roberto jakiś czas temu, bo nie mogę go znaleźć ;/
a wiesz może jak przeładować ładunki pomiędzy własnymi statkami?
ps. w misji z Doctorem Almusem, trzeba dostarczyć jakieś drzewo, niejakiemu Pablo Loco jednak on jest na jakiejś hiszpańskiej wyspie)jestem angielskim korsarzem, jak mam się tam dostać?

mój błąd przegrzebałem jeszcze raz cały dziennik i znalazłem rozmowę z Roberto, teraz mam ten sam problem trzeba płynąć na hiszpańską wyspę a tam mnie nie lubią
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 1:03 pm   

Nie jestem pewna czy da sie przemieszczać ładunek między swoimi statkami, nigdy tego nie robiłam.Co do problemu z hiszpanią, nie ma innego sposobu niż zmiana bandery. W tawernach na pirackich wyspach są emisariusze. U wybranego kupujesz możliwość pływania dla hiszpanii, wtedy jednak stracisz angielską flagę i list gubernatora oraz punkty reputacji. Dobrze jest ponabijać sobie reputacje przed kazdą zmianą bo załoga moze sie zbuntowac i cie powiesi, jeśli bedziesz mial bardzo złą reputacje. Szukaj księży którzy wzamian za pieniądze dodają te punkty (wiem ze jest taki na 100% na dead lsland)

[ Dodano: Pon Lip 18, 2011 4:36 pm ]
ps. Jeśli ktoś ma cracka do podobnej gry - Pirates of the Caribbean wersja 1.0, byłabym bardzo wdzięczna
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 7:34 pm   

dzięki, o przerzucanie towarów pytałem, bo właśnie jak zmieniłem nacje na hiszpańską to chciałem nakupować tam hebanu i mahoniu bo tam jest jak za darmo i przez przypadek załadowałem cały statek mojego kapitana, w dodatku było to po walce i teraz nie ma jak zakupić kul ;p
sory, że tak długo ale pochłonęła mnie praca ;/
masz tego cracka?
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 1:08 am   

Cholera jasna. Człowiek nie odwiedza kilka dni tematu i już się bajzel robi.

sadako111 napisał/a:
Jeśli ktoś ma cracka do podobnej gry

bartekkita napisał/a:
masz tego cracka?


Jak wiadomo "crack" to powszechnie mówiąc obejście zabezpieczeń gry, w celu uruchomienia nielegalnej "kopii zapasowej" jak to się ładnie mówi w niektórych kręgach. Polecam zapoznać się z regulaminem - zabraniam rozmów na takie tematy publicznie na forum. Wymieńcie się mailami, numerami gadu-gadu czy czym tam jeszcze chcecie, ale jeżeli chociaż jeden post jeszcze będzie dotyczył piractwa - posypią się ostrzeżenia.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 5:16 pm   

Hunter napisał/a:

Jak wiadomo "crack" to powszechnie mówiąc obejście zabezpieczeń gry, w celu uruchomienia nielegalnej "kopii zapasowej" jak to się ładnie mówi w niektórych kręgach. Polecam zapoznać się z regulaminem - zabraniam rozmów na takie tematy publicznie na forum. Wymieńcie się mailami, numerami gadu-gadu czy czym tam jeszcze chcecie, ale jeżeli chociaż jeden post jeszcze będzie dotyczył piractwa - posypią się ostrzeżenia.

ale przecież cały ten temat dotyczy piratów ;)
a tak na poważnie to wybacz :)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
lukasz033 
Szeregowy


Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 5:19 pm   

Witam, zalozylem sobie tu konto by odpowiadac na pytania o Sea Dogs. Gralem w to 2-3 lata temu, ale dobrze jeszcze to pamietam.
Walic smialo. Cieszy mnie to ze gre wyprodukowali w 2002 roku, a tyle osób w to jeszcze gra.

PS.
Jest na forum dzial o Pirates of the Caribbean?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 5:29 pm   

lukasz033 napisał/a:
Jest na forum dzial o Pirates of the Caribbean?


Działu nie ma, ale nie widzę przeszkód by założyć nowy temat o tejże grze.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
bartekkita 
Szeregowy


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 9:27 am   

lukasz033 napisał/a:
Witam, zalozylem sobie tu konto by odpowiadac na pytania o Sea Dogs. Gralem w to 2-3 lata temu, ale dobrze jeszcze to pamietam.
Walic smialo. Cieszy mnie to ze gre wyprodukowali w 2002 roku, a tyle osób w to jeszcze gra.

jak znaleźć skarb Malcolma Sharpa, utknąłem na pierwszej części mapy ;p
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
lukasz033 
Szeregowy


Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 1:43 pm   

hmm... w tawernie na jakiejs z pirackich wysp powinna byc dziewczyna i ona chyba moze wykrasc druga czesc mapy Beltropowi. Nie pamietam juz jak, ale cos w ten desen ;P
Ona pojawia sie po ukonczeniu zadan od piratów (chyba z 50% trzeba wykonac).

Znalazlem save i dokladnie to tak:
1. Gadasz z nia, ona mówi ze zalatwi dla ciebie 2 czesc mapy, ale musisz zatopic okret pod Granda Avilla (cos takiego).
2.Chyba trzeba gdzies poplynac jeszcze, ale nie jestem pewien :)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15