gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Pomoc
Autor Wiadomość
anke 
Szeregowy
anke


Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 7:47 am   Pomoc

Witam ;

Kupiłam grę Combat Mission 3 wgrałam ją , ale do chwili obecnej nie mogę uruchomić broni do ostrzału , czy któs mógłby mi pomóc ?

Pozdrawiam
Anke
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 2:06 am   

Znaczy co rozumie Pani przez "oddanie strzału z broni"?

Combat Mission, to seria gier turowych o dość specyficznym sposobie rozgrywki.

Gdy wybierzemy jeden z dostępnych scenariuszy i określimy stronę którą chcemy grać, następnie już w trybie 3D mamy zazwyczaj etap rozstawienia jednostek w obrębie dostępnego terenu.
Gdy rozstawimy już na wybranych pozycjach jednostki i klikniemy przycisk [start], następuje już właściwa rozgrywka, która zawsze podzielona jest na dwie "części".
Pierwszą "częścią" jest wydanie rozkazów jednostkom na co mamy nieskończoną ilość czasu do namysłu.
Gdy ustawimy już wszystkie pożądane rozkazy, klikamy ponownie [start] i następuje druga "część" tury w której nie mamy już możliwości kontrolowania niczego, a jedynie oglądania sposobu w jaki jednostki wykonują wcześniej powierzone im zadania.
Gdy "filmik" się skończy (mamy jeszcze możliwość cofania czasu w filmiku, by obejrzeć dokładnie wynikłe podczas wykonywania rozkazów wydarzenia), ponownie klikamy [start] i następuje znowu "część wydawania rozkazów" kolejnej tury.

Polskie wydanie CM:Afrika Korps posiada drukowaną instrukcję, co prawda małą objętościowo, ale mimo wszystko wyjaśniającą podstawowe zagadnienia w grze.
Oczywiście jest tez pełna instrukcja (128 stron) zawarta w samej grze w pliku .pdf w folderze "Aplikacje".

Jeśli nadal będzie miała Pani "problemy" z grą, to zapraszam forum Polskiej społeczności graczy Combat Mission tutaj > http://www.forum.cmhq.pl/ :wink:
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14