gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
Autor Wiadomość
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 5:13 pm   Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?

Doszedłem już do ostatniej w tej kampanii dwugodzinnej misji w której jest ogromny obszar ,pojawia się po raz pierwszy woda i pływające czołgi - statki.
Cały problem z lądowaniem,zanim cokolwiek zdążę wybudować (białą wieżyczkę obronną czy inną broń) wróg zdąży przez ten czas przyjechać na miejsce i bez problemu te budynki porozwalać,ilość jego czołgów na samym początku jest przeogromna,a transporterem można przewieźć za jednym razem dziesięć pojazdów,liczę tutaj 4 - 5 ciężarówek a reszta to czołgi.
Jeśli dojdzie do zniszczenia wszystkich moich obiektów i pojazdów pisze komunikat że misja nie powiodła się i następuje koniec gry.
Czy znacie jakieś dobre metody albo możecie polecić też konkretny rodzaj broni który warto użyć na tym początkowym etapie tej 13 misji ?
Na początek używam więcej ciężarówek niż jednej bo w tym problem,że jedna ciężarówka buduje pierwszy obiekt bardzo powoli w wersji której używam.
Natomiast ich większa ilość znacznie przyśpiesza budowę budynków,ale jednak gdy wróg jest wystarczająco blisko to zauważa się wyraźne spowolnienie budowy, już nie mówiąc o tym że większa ilość czołgów wroga rozwala z łatwością każdy rodzaj broni, jaki tylko wybuduję.
Dlatego na początek używam małych białych wieżyczek,bo te najskuteczniej odstraszają jego czołgi do zbyt bliskiego podjechania.
Ostatnio zmieniony przez rander Pon Kwi 27, 2009 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
ojz 
Szeregowy


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 7:39 pm   

Nie pamiętam dokładni tej misji bo naprawdę dawno nie grałem w ta gę a teraz tam jeszcze nie doszedłem :roll:
Ale z tego co mi tam coś świta, to zawsze w pierwszym całym akcie w każdej z misji używałem siedmiu jednostek bojowych i trzy naprawcze
Oczywiście za każdym razem jak wybadałem jakąś nową technologię to korzystałem z opcji recycling i budowałem nowe jednostki.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:24 pm   

Dzizas... Co Wy macie z tym W2100?

Przecież ta gra jest prosta, jak każdy RTS zresztą...

W tej misji na początek zabierasz 9 czołgów i jedną ciężarówkę.
Na początek rozstawiasz czołgi przy lądowisku tak, by niszczyły nadpływające poduszkowce.
W oczekiwaniu na kolejny transport, ciężarówka najpierw budujesz punkt naprawy dla pojazdów, a następnie wyrzutnie rakiet (mają najdalszy zasięg) w liczbie co najmniej 5-6.

Gdy zbierzesz już jednostki z trzech transportów, rozbijasz bazę wroga z prawej strony od lądowiska, a później podążasz w głąb terenu, budując co jakiś czas punkty naprawy, by jednostki nie musiał za daleko dymać przez mapę.

W misji tej warto posiadać z 12 moździerzy zlinkowanych z pojazdem dowódczym, by niszczyć z bezpiecznej odległości umocnienia przeciwnika.


Widzę, że chyba na serio muszę napisać do końca ten poradnik, skoro takie lamki grają w tę grę. ;]
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
ojz 
Szeregowy


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:38 pm   

meryphillia napisał/a:
Dzizas... Co Wy macie z tym W2100?

Przecież ta gra jest prosta, jak każdy RTS zresztą...

W tej misji na początek zabierasz 9 czołgów i jedną ciężarówkę.
Na początek rozstawiasz czołgi przy lądowisku tak, by niszczyły nadpływające poduszkowce.
W oczekiwaniu na kolejny transport, ciężarówka najpierw budujesz punkt naprawy dla pojazdów, a następnie wyrzutnie rakiet (mają najdalszy zasięg) w liczbie co najmniej 5-6.

Gdy zbierzesz już jednostki z trzech transportów, rozbijasz bazę wroga z prawej strony od lądowiska, a później podążasz w głąb terenu, budując co jakiś czas punkty naprawy, by jednostki nie musiał za daleko dymać przez mapę.

W misji tej warto posiadać z 12 moździerzy zlinkowanych z pojazdem dowódczym, by niszczyć z bezpiecznej odległości umocnienia przeciwnika.


Widzę, że chyba na serio muszę napisać do końca ten poradnik, skoro takie lamki grają w tę grę. ;]


Wiec zapraszam cię w ten temat jak żeś taki progejmer :lol:


http://www.sztab.com/forum/-vt2157.htm#22596
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:50 pm   

Musisz najpierw zdobyć artefakt do pływania potem od przody podejć dużą baze pływającymi czołgami.
Rozwal bunkry bronią "bunkier buster" i fabryke żebyś mugł pojechać do bazy od tyłu.
Kiedy zepsujesz radar to w nim będzie "Havey body Mantis" te ciężkie czołgi co ma wróg.
:cool:
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
ojz 
Szeregowy


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 3:52 pm   

Jak już wspominałem misję bez problemu można zakończyć siedmioma jednostkami bojowymi i trzema naprawczymi :smile:

btw.
Może kiedyś zagramy na multi ?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 7:18 am   

ojz napisał/a:
Jak już wspominałem misję bez problemu można zakończyć siedmioma jednostkami bojowymi i trzema naprawczymi :smile:

btw.
Może kiedyś zagramy na multi ?


W trybie MultiPlayer jeszcze nigdy nie grałem ,ale kiedyś oczywiście mogę spróbować.Z tego co patrzyłem w tym trybie jest sporo ustawień na początku i ktoś by musiał mi pomóc je objaśnić (interfejs gry po angielsku).
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15