gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:59 pm
P2P

Jaki program P2P rekomendujesz?
KaZaA Lite K++
14%
 14%  [ 1 ]
DC++
14%
 14%  [ 1 ]
eMule
42%
 42%  [ 3 ]
iMesh
14%
 14%  [ 1 ]
Shareza
0%
 0%  [ 0 ]
Morpheus
0%
 0%  [ 0 ]
BitTorrent
14%
 14%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 8:12 pm   P2P

Za każdym razem, gdy zakladam nowy topic mam wrazenie, ze juz ktos kiedys go zalozyl, albo ze juz na dany temat rozmawialismy (bo jesli tak, to prosze usunac ten temat, gdyz nie ma co zasnmiecac forum). Godze sie z tym, ze zazwyczaj na moje tematy odpowiadaja 2-4 osoby, juz nie mowiac o tendencji, ze czesto, gdy sam odpowiem na jakis topic, temat umiera [czasem boje sie, ze przez to cale forum moze umrzec, ale na szczescie nie wszedzie odpowiadam] ;)

Ktos dzis pytal o to, skad mozna sciagnac pewna gre. Oczywiscie Z INTERNETU ;) No wlasnie, skad? Ciekaw jestem, czy sztabowicze uzywaja jakichs programow P2P, jesli tak to jakich, z jakimi skutkami (czy komputer jeszcze stoi?), co sciagaja i dlaczego akurat przez ten program?

Jesli chodzi o mnie, zwyklem uzywac KAZY LITE +, poniewaz byla dla mnie najwygodniejsza. Dzis na KAZie wysztskie nowosci filmowe (juz o growych nie mowie, bo stamtad nigdy nic poprawnego sciagnac nie moglem) zawieraja bledy. Sa to pliki podstawione i postawione na serverach, by zniechecic uzytkownikow do swgo rodzaju piractwa. Akutalnie najczesciej uzywac DC ++, mimo iz HUBy wymagaja pewnej ilosci udostepnionych danych (choc zawsze wchodze ne te, na tkorych nie trzeba nic udostepniach ze wzgledu na mala pojemnosc mojego dysku :/ ). ZAleta DC++ jest to, ze szybko wyszukuje pliki i jest mniej śmieci, niz na kazie. najczesciej poszukuje filmow i mp3.
A wy?
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 10:34 am   

Hmm, tak sie zastanawiam, czy ten watek nie kwalifikuje sie do kasacji tytulem niezgodnosci z punktem 13 naszego Regulaminu, ale zalozmy, ze mowimy o sciaganiu legalnego softu:)).

P2P wlasciwie to nie jest, ale do calej tej listy mozna by dodac jeszcze mIrca - tak sie sklada, ze w necie istnieja stronki z linkami do kanalow, gdzie udostepniane sa najprzerozniejsze roznosci, transfer zas jest bardzo zachecajacy...

Ja w rzadkich chwilach, gdy cos zapragne sciagnac z netu, uzywam przewaznie Kazyy( Lite). Niewatpliwie w duzym stopniu z przyzwyczajenia, sentymentu, ale ogolnie podoba mi sie wyszukiwarka tego programu, duza baza plikow etc.
Kiedys zachwycilem sie DC++, ale po jakims czasie zniesmaczylem sie - tak stopniem "przywiazania" do poszczegolnych uzytkownikow, czasami dosc abstrakcyjnymi, jak dla mnie, wymaganiami co do wstepu na poszczegolne huby itd.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 12:12 pm   

Klemens napisał/a:
Hmm, tak sie zastanawiam, czy ten watek nie kwalifikuje sie do kasacji tytulem niezgodnosci z punktem 13 naszego Regulaminu, ale zalozmy, ze mowimy o sciaganiu legalnego softu:)).


Oczywiscie Klemensie, ze o [leg.] Sofcie. Kazda strona o P2P mowi tylko o takiej wymianie plików ;) :P , inaczej moglaby zostac uznana za nielegalna :)
Tak wiec prosze sie nie bac odpisywac na ten wątek, mowimy o LEGALNYM Sofcie :P :) ;)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 8:08 pm   

Warez P2P rekomenduję - http://www.soh.chodziez.net/viewtopic.php?t=158
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 10:33 pm   

Powiem krótko :P :
DC++ używam do ściągania mp3
BT używam do ściągania filmów, przeważnie po PL ale tylko w RMVB no chyba, że czegoś naprawde potrzebuje np. jak miało to miejsce z Animatrixem...

Pozdro
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17