gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Newsmani poszukiwani!
Autor Wiadomość
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 7:43 pm   Newsmani poszukiwani!

Naszą ambicją jest, by na stronie tak Sztabu VVeteranów, jak i Sztabu RPG CODZIENNIE pojawiały się newsy. Wszakże mimo iż źródeł w internecie jest niepoliczalnie dużo, nieraz brakuje nam sił, by się przez nie wszystkie przebijać.

Dlatego poszukujemy newsmenów, osoby chętne przyłożyć rękę do budowy największego polskiego serwisu o grach strategicznych, a wkrótce także i fabularnych! Nie ma lepszej okazji do stopniowego wchodzenie w grono osób tworzących stronę, a i frajda z opatrzenia wiadomości, którą przeczytają tysiące użytkowników, swym nickiem jest niemała! Gwiazdki także są przewidziane( wkrótce zaś ich nowa lista)!:)))

Czego wymagamy?
- odrobiny zdyscyplinowania
- co najmniej miesięcznego uczestnictwa w życiu Sztabu, chociażby na Forum
- umiejętności posługiwania się językiem polskim:)
- mile widziana, acz nie niezbędna, jest zdolność posługiwania się jakimkolwiek językiem obcym w stopniu podstawowym

Czego nie wymagamy?
- znajomość htmlu czy php nie jest niezbędna, newsy dodaje się z prostego panelu, wystarczy przyswojenie sobie absolutnie KILKU banalnie prostych zasad, na co nie potrzeba nawet kwadransu.


Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
 
 
   
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Dagulec 
Szeregowy


Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Z kątowni
  Wysłany: Sob Sie 12, 2006 10:38 am   Witam!

To ja, Dagmara - maile pisałam w sprawie współpracy. Nie wiedziałam dzie ten Shoutbox, tak więc tutaj się wpiszę :lol: . Chciałabym zapowiedzi i recenzje pisać, nie wiem czy coś z tego wyjdzie... A z tej, co mi Pan wysłał listy mam wybrać jakiś temat do zapowiedzi? No. Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14