gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Nasz Dobry CS
Autor Wiadomość
Polak123 
Szeregowy
stasbaran@wp.pl


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 45
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 7:48 pm   Nasz Dobry CS

CS jest grą RTS przes NETa jak kto lubi da sie tez grac w Opcjie BoTy Grasz z Computerem
 
 
   
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   53%   7/13
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 9:21 pm   

Polak123 napisał/a:
CS jest grą RTS


Emmm a od kiedy xD? A może mamy tutaj odmienne pojęcie na temat terminu RTS (z angielskiego Real Time Strategy - strategia czasu rzeczywistego).
No chyba, że jakiś tam CS Source 2 gdzie steruje się grupą komandosów z rzutu izometrycznego i jest opcja auto pauzy :lol: :mrgreen:
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
erykion 
Kapral
pizza boy of Jesus


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 163
Skąd: czeluść
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:50 am   

Nie grałem już ładnych parę latek w żadną strzelankę... Ale pierwszego CSioka wspominam najlepiej. Fajnie się tam strzelało i rzucało granatem, nierealistycznie, ale jednak bez przegięć. Niby jest to strzelanka taktyczna, ale ja tam widziałem tylko elementy taktyczne, właściwie to jedynie praca zespołowa jest takim elementem, bo tam żadnej taktyki tak naprawdę nie ma. Nie pamiętam nawet czy można było wydawać rozkazy, bo nikt nie pomyślał by skorzystać czy choćby zapytać... Na drugim miejscu był Unreal, a tam już tylko ściganie się kto szybciej wygarnie superzdrówko, pancerz i snajperkę albo wyrzutnię rakiet.

Poza tym grałem jeszcze w Quake'a ale miał gorszy klimat (no... w sumie to gorszą grafikę, w sensie pastelowych kolorków, bo w resztę się jakoś nie zaangażowałem).
 
 
   
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   84%   21/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15