gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
kącik sztabu w CD-Action
Autor Wiadomość
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 2:55 pm   kącik sztabu w CD-Action

Zmotywowany faktem iż CDA umieściło na swojej głównej stronie link do strony sztabowiczów, pomyślałem sobie iż może zrobimy akcje podobną tej z RTS Area - złożymy kilka artów, recek, solucji umieścimy bannerka do naszej strony i tak będziemy zbierać coraz więcej ludzi na forum... Dowodem na to iż daje to swoje efekty jest Action Mag, czy Histmag które to dzięki miejscu na cover CDA zawdzięczają swoją potęge i mnogość ludzi.

Nie dowiarków zapraszam na te właśnie strony:
www.histmag.org
www.actionmag.pl

Ostatnio taką próbe dostania miejsca na coverze podjeło największe forum o grach z serii Europa Universalis:

www.eufi.org

A więc coś musi w tym być że ludzie się pchają na ten cover!

czekam na wasze opinie :]
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 4:39 pm   

Coz, pomysl moim zdaniem raczej chybiony. Z kilku powodow:

1. Przez pol rokubylismy w CDA jako gazetka - niewiele nam to dalo i zawsze byl problem ze zlorzeniem numeru.

2. W CDA jest nasz kolalicjant - RTSArea. Oni nas mocno promuja i zamieszczaja czesc naszych tekstow - w zupelnosci nam to wystarczy.


Nie bedziemy im przeciez robic konkurencji, to by bylo niewybaczelne i nie lojalne.

Inna sprawa ze ja bym z checia powrocil do korzeni Sztabu i pojawil sie gdzies na lamach czasopisma. I nie na plytca, a na papierze. Hm, kto wie, moze juz niedlugo ?

PS. A o nasza "potege" nie musimy sie martwic. Dziennie 3000 osob - takiej ogladalnosci nie maja wszystkie podane przez Ciebie strony razem + CDA na dokladke.
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 4:50 pm   

Eeeem, już kiedyś tak pojawialiśmy się w CDA, ale to razem z jakąś gazetą... zresztą dobrze nie wiem, bo mnie jeszcze wtedy praktycznie nie było :)
No ale czemu by nie powrócić na cover CDA?
Pomysł fajny, sam nawet o tym ostatnio myślałem, ale dopiero twój post zmusił mnie do konkretnego myślenia, zdjął blokadę z mojego mózgu, w wyniku czego moge dorzucić swoje 3 grosze ;)

A więc, pomysł dobry, tylko po można by, miast tworzyć własną gazetkę od podstaw, zacząć konkretniej współpracować z RTS Area. Pytanie: czy oni by się na to zgodzili?
Współpraca polegałaby na tym, iż bazowalibyśmy na ich zinowym formacie (gotowym i porządnym) tworząc - tak jak to jeszcze niedawno było, część Sztabu VVeteranów (np. numer 22 )
Gazetka przytyłaby o kilkanaście stron, z korzyścią dla nich i dla nas. Wiadomo, byłaby to słabsza reklama niż nasza odrębna gazetka, ale jeśli by RTS Area zamiast 30 stron, miał 50 to i więcej osób by po niego sięgało, a to zapewnia jakiś wzrost popularności (zarówno SVV jak i RTSA)...

Własna gazetka też byłaby dobra. Jakby dobrze pomyśleć, to nawet mamy szablon - starej gazetki SVV :) Gdzieś na którejś mojej płycie z archwium znajdzie sie jakis stary numer.
Ale tak czy siak, przydałaby się nam trochę większa, albo po porstu (sorry) bardziej zgrana ekipa, w sensie, iż każdy miąłby swój obowiązek, który musi wykonać (np. konkretna korekta, okładka itp itd), a nie tylko robi coś wtedy, gdy najdzie ochota.
Musielibyśmy się sprężyć. Oczywiście Cossack.sztab.com również :) To przecież też Sztab Weteranów...
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 5:36 pm   

A ja dalej bede obstawal przy swoim - Rtsarea niech pozostanie niezalezna. Jakiekolwiek zmiany bylyby wobec nich nielojalne. Powiedzmy sobie w prost- jestesmy gigantem i w bardzo krotkim czasie straciliby na nasza rzecz niezaleznosc.

Mamy setki innych drog rozwoju, wiec ta jedna mozemy pozosrawic naszemu dobremu Koalicjantowi.
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 7:55 pm   

A ja jeszcze sceptycznie dorzucę od siebie, że po prostu nie bylibyśmy w stanie złożyć regularnie kilka sensownych numerów - takowe bowiem za każdym razem winny liczyć kilkanaście w miarę nowych artykułów, a wystarczy spojrzeć na naszą stronkę, by przekonać się, że takowym czymś (jeszcze) nie możemy się pochwalić. Liczmy zamiary na siły.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 1:14 am   

Coz ja uwazam, ze kacick na Cover CD na razie nie ma sensu, zwlaszcza, ze trzeba na to poswieci co miesiac naprawde sporo czasu, a jak wiadomo u nas roznie z tym bywa. Jestem natomiast zwolennikim tego, zeby Sztab powrocil na lamy jakiegos czasopisma. Ponoc jest to mozliwe.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Kizik 
Major


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 193
Skąd: Z Peloponezu
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 7:48 am   

Popieram trzech moich przedmówców.ARGUMNETY PRZeZ NInich przytoczone mnie oprzekonują
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   96%   26/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15