gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Mroczne tajemnice - ważne pytanie
Autor Wiadomość
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:14 am   Mroczne tajemnice - ważne pytanie

Ogólnie cały tekst jest naprawdę bardzo dobry, ale nie została tam wyjaśniona jedna kwestia, która mnie nurtuje.
W modzie pojawiły się nowe obozy i czy jeżeli ja przystąpie naprzykład do starego obozu to czy będe mógł przystąpić naprzykład do łowców orków? czy te obozy są na takiej zasadzie jak trzy podstawowe. I czy każdy obóz ma np. swoje wyposażenie, zbroje, przywódce, ład i czy te obozy są podobne do tych podstawowych??
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
tigikamil 
Major


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 226
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:52 am   

Tak jak napisałem w recenzji 3 obozy są poboczne (przemytnicy, fanatycy łowcy orków) tak więc po przyłączeniu się do nich dostaniemy nowe zadania i zbroje, ale nie wpłynie to zbytnio na przebieg gry. Czyli gdy przystąpimy do Starego obozu możemy potem przyłączyć się do wszystkich pozostałych.

Trzeba jadnak zauważyć, że gdy dołączymy do bractwa na bagnie to fanatycy nie będą nas lubili (delikatnie mówiąc ;p)

Przyłączenie się do Strażników Kopalni i do pradawnych "oficjalnie" zmienia naszą gildię na ekranie statystyk. Strażnikom i pradawnym "zwisa i powiewa" do którego obozu należeliśmy wczesniej.

Podsumowując możemy należeć do wszystkich nowych obozów jednocześnie :D bez kolidowania z obozem z podstawki.

Co do drugiej części pytania, tak obozy w gruncie rzeczy są podobne do tych z podstawki. Aby do któregoś dołaczyć musimy wykonać masę questów. W obozie strażników możemy nawet zostać szefem!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   6%   2/33
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:21 pm   

hmmm brzmi ciekawie :) . To w takim razie teraz już mogę dołączyć spokojnie do obozu z podstawki - napewno nie starego - nienawidze tych zdzierców. A potem to usłyszą o mnie wszyscy w gothicu :twisted:
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14