gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Autor Wiadomość
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 7:46 am   Matura i po maturze, KULL wraca !! :)

Hi.

no to jeszczew mi egzamin zawodowy zostal i jestem na 4 miesiace freeee ! :D Ale z z komputerow to sie z przyjemnoscia poucze :) . No to przejde moze do swoich ocen. Chcialem zauwazyc, ze matura to najwiekszy stres jaki kiedykolwiek przezylem, juz prawko to mniejsze nerwy. A wiec tak z polskiego z wypracowania 5 :) , moze dlatego, ze wzialem temat, ktory w naszej szkole wybraly tylko 3 osoby :) . Ale 5 mnie ucieszylo, bo jestem zwolniony z polskiego ustnego, a mowca to ja nie jestem :) . Oczym zreszta przekonalem sie na fizyce z ustnego. Zaczalem sie przygotowywac jakies 5 dni wczesniej, jakies 7 godzin dziennie i nauczylem sie 95%. Oczywiscie nie mam szczescia w grach losowych (o przepraszam w totolotku raz wygralem 10zl ;) ), tak wiec wylosowalem zestaw dla mie trudny. Ale wybronilem sie na 3 (choc na poczatku myslalem, ze nawet na 4, ale komisja niby podpowiadala, ale wrednie oceniala). No i z matmy z pisemnego, byla dosc trudna, z czasem sie ledwo wyrobilem i dostalem mocna 3 :) . Teraz tylko wspomniany zawodowy 1 czerwca i szukam czegos na politechnice :) . Przez te 3-je troche zmalala mi liczba punktow, wiec nie bede mial wiekszych dylematow gdzie skladac papiery :) . Biore jakas informe (tutaj moze byc problem z pubnktami, ale najwyzej sie za rok przeniose) lub marketink i zarzadzanie.

Ale nie ja bylem jedynym skazancem w tym roku :) . Jak Wam poszla matura - pozostali ?? :) Acha, no i pytanie do studentow :) informatyki, aby cos doradzili w wyborze studiow.

P.S. za tydzien wracam w pelnym blasku do sztabu :) . Mielismy layout zmieniac strony glownej??
P.s.co z lista dyskusyjna ?? zaraz ide przegladac forum, bo nic jeszcze na nim nie czytalem :)
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
naitsabeSS
Gość
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 9:41 am   

Gratuluje, i trzymam kciuki za ostatnia czesc. Moze dadza wam lepsze oceny z okazji Dnia Dziecka :)
Nikt juz nic nie pisze na liste, przenieslismy sie calkowicie na forum.
Zmiany owszem mialy byc, ale kiedy beda to tylko MAO wie ;)
 
drAq 
Pułkownik


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 140
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 10:07 am   

Witaj z powrotem :) Heh jeśli matura to dla ciebie jak narazie największy stres to poczekaj sobie teraz do pierwszej sesji na studiach :twisted: Wrażenia (i wyrażenia) gwarantowane. Niestety choć ja studiuję (studiowałem raczej) informę to ci wiele nie pomogę, bo sam teraz nie wiem za bardzo co mam wybrać :(
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Gość

Wysłany: Pią Maj 21, 2004 12:29 pm   

bardzo mi sie podoba to nasze forum, kto nad nim pracowal ?? gratuluje. Trudno mi sie tylko jeszcze polapac w tych wszystkich postach, bo jeszcze nie wszystkie przegladnalem. :)
 
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 2:03 pm   

Raz jeszcze gratuluje Kull- a nie mowilem ze "matura to bzdura?" :) .

I nie boj sie Aculi, studia wcale nie sa takie straszne, jak je wampiry maluja :)

Swoja droga rada na przyszlosc- takie tematy mozna smialo wrzucac w watek "Klub Sztabu VVeteranow", wszak jak by nie patrzec, to jestemy grupa przyjaciol, i takie osobiste tematy, sa dla wielu bardzo interesujace.

Dla mnie nawet bardziej niz dyskusje o strategiach :)
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 3:31 pm   

Gratulacje KULL!

Jeden z najważniejszych etapów w swoim życiu masz za sobą. A przy okazji jakiś konkretny zawód-ten egzamin, to dla ciebie pryszcz:)
Co do studiów-raczej informatyka. Jest zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny. Marketingowców jest jak mrówków:)

Zmieniać layut strony głównej? Jak masz czas, to można pomyśleć. Może jakieś takie barwy wojskowe, zielono-szare, kolor khaki, panterka itp. A sam napis bardziej bojowy, może jakieś czołgi, postacie żołnierzy z różnych epok w tle...? Sprawa pozostaje otwarta.

Co z listą dyskusyjną? Na razie zamrożona. Jej funkcję pełni Forum. Ale próbuję ją odmrozić. Lecz sam nie dam rady:)

Jest na forum wątek o Zjeździe. Wyraź swoje zdanie. Layut na pewno byłby na Zjeździe omawiany.
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Gość

Wysłany: Pią Maj 21, 2004 6:50 pm   

dzieki za gratulacje, szczegolnie tez chce podziekowac MAO, ze mnie nie wywalil jak olewalem sztab podczas przygotowan do matury, ale wiecej to ja sie tak na prawde balem niz przygotowywalem ;) . Ale wazne ze moge juz mowic, ze mam srednie wyksztalcenie, a nie podstawowe czy strednie niepelne :) .

btw: MAO - szkola prawie zamknieta, teraz musimy popracowac nad innymi sprawami, wiesz o jakie mi chodzi :P , potrzebna mi Twoja pomoc.

Perkun - wrociles, nie spodziwalem sie.... ale zaskoczylo mnie to pozytywnie, inna sparawa, ze Wasza (MAO i Twoja) rozmowa na liscie dyskusyjnej dala mi sporo do myslenia. I podziwiam w tym momencie MAO, za jego "twarda piesc", ja bym Perkuna z milym usmiechcem przywital, a MAO do konca zostal Twardym przywodca. Bardzo sie ciesze ze mam takiego wodza. Pelny respekt!
Sprawa z Perkunem przypomina mi troche Przypowiesc o Synu Marnotrawnym :) , ale mam nadzieje, ze kolejny raz przyjaciol nie opuscisz :) . Fajnie, ze jestes z nami!
 
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 6:53 pm   

ten post na gorze to moj, zapomnialem sie zalogowac przed jego napisaniem. :evil:
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 3:06 pm   

zdalem egzamin zawodowy na 3 :( , ale mam juz free !!! :) . Egzaminy na studnia sa dobrowolne, wiec ide na pelnym luzie, teraz poswiece sie troche dla SVV. :) mature mam, na plibude mam nadzieje sie dostane, jestem Technik Elektronik ze specjalizacja Technika Komputerowa, czego chciec wiecej ?? ;) )

btw: chce pograc z kims w szachy, ten turniej SVV chce wygrac !! :) jak mnie zobaczycie na gg to dajcie znac - pogramy.

moje gg- 2923118
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Krzak 
Kapitan


Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:04 pm   

Hej, hej! Witam! Ja również już PO :)
Wyniki maluja się dosyć różowo. A przynajmniej dobrze.
Polski: 4, 4
Matma (pisemnie): 4
Fizyka (ustnie): 4
(hehe, jaka różnorordność, nieprawdaż?? :P )
Angielski (ustnie): 6 (jak na Sztabowego Tłumacza przystało :wink: )
Na studi się wybieram na PŁ: CKM - Polibuda Łódzka: Centrum Kształcenia Międzynarodowego. Kierunek się nazywa dość obiecująco: Mechanical Engineering and Computer Science, ale po polsku brzmi on (ze stron PŁ): Mechanika i Budowa Maszyn :P
Ludzie z CKM'u mówią, że nie warto na te studia iść, bo wykładowcy nie znają angielskiego. Moim zdaniem to właśnie jest powód, dla którego warto na te sudia iść - skoro taki profesor nie zna angielskiego, to skąd będzie wiedział, o czym ja mówię na egzaminie? :wink:
Pozdrawiam i spadam na miasto zagrać z kumplami w szachy przy browarku :)
 
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   100%   27/27
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 9:24 pm   

CKM :?: Czy to nie taka pewna gazeta... ładna gazeta... :twisted: 8) ;)
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
Krzak 
Kapitan


Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:23 pm   

To kolejny powód, dla którego tam idę - pociągająca nazwa :P
 
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   100%   27/27
Andrew_wojownik
Kapral


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 423
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 2:28 pm   

CKM - ciężki karabin maszynowy. Związane ze sztabem to dlatego idzie a nie jakieś gazety... 8)
 
 
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   12%   6/49
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 4:13 pm   

Andrew nie rozumiesz aluzji... a poza tym ciężki karabin maszynowy też sie kojaży, nie :?: :!::twisted:8)
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Pią Lip 02, 2004 12:49 pm   

No to jestem calkowicie FREEEE .... mam juz prawdziwe wakacje. Dostalem sie tam gdzie chcialem na studia -
Elektronika Mikrosystemow i Fotonika - Informatyka i Telekomunikacja

:lol:
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14