gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Legion II - Civilization & Empire
Autor Wiadomość
pucek12 
Kapral


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 53
Skąd: Międzylesie
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 1:11 pm   Legion II - Civilization & Empire

Witam serdecznie. Kupe czasu tu nie zagladalem :P

Poszukuje gry strategicznej:

"Legion II - Civilization & Empire"

Gralem w pierwsza odslone tej gry i bardzo przypadla mi do gustu, dlatego chcialbym zaglebic sie w druga czesc. Czy ktos moze wie, skad moglbym sciagnac ta gre ?

Ewentualnie kupic :P ?

Choc wolalbym to pierwsze rozwiazanie, poniewaz ostatnio moja kieszen ucierpiala przy zakupie "Command & Conquer Red Alert 3" :P

pozdRawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedz :)
 
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   14%   2/14
PAK 
Chorąży
Paweł


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 179
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 6:32 pm   

Ta gra jeszcze nie ujrzała światła dziennego i nie wiadomo kiedy ujrzy. Slitherine Strategies zapowiedział prace nad nią jakieś 2 lata temu, ale od tego czasu nic się nie wydarzyło. Co gorsza zniknęła sekcja forum poświęcona Legion II. Prace nad Legion II nie wyszły chyba poza facę koncepcyjną. Być może jest to związane z fatalnym przyjęciem gry Legion Arena, a pierwotnie była mowa o tym, że system Legion Arena zostanie zaimplementowany jako system bitewny w Legion II.

http://www.slitherine.com/
 
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   44%   12/27
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 9:27 pm   

Czy ja wiem czy Legion Arena była grą aż tak złą?
Owszem nie była to może produkcja wybitna czy też nawet bardzo dobra, ale pograć się dało. Ot, niszowy tytuł, który był z deka bardziej skomplikowany niż kolejne RTS'y przez co dosyć ciekawy. Pograć sie dało lecz bez fajerwerków i typowo "fantastycznych" wspomnień wywołujących chęć powrodu do tytułu. Co do drugiej części - wydaje mi się, że mogliby rozpocząć prace nad drugą częścią gry jako, że kosztować to nie będzie wiele, a z pewnością gra, która się poniekąd choć trochę sie wyróżnia znalazła grono fanów (dla przykładu kolega pucek12).

Ps. Do owego kolegi, autora postu - to nie forum warezowe linków napewno Ci nie podamy ;)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
PAK 
Chorąży
Paweł


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 179
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 10:45 pm   

Hunter napisał/a:
Czy ja wiem czy Legion Arena była grą aż tak złą?
Owszem nie była to może produkcja wybitna czy też nawet bardzo dobra, ale pograć się dało. Ot, niszowy tytuł, który był z deka bardziej skomplikowany niż kolejne RTS'y przez co dosyć ciekawy. Pograć sie dało lecz bez fajerwerków i typowo "fantastycznych" wspomnień wywołujących chęć powrodu do tytułu. Co do drugiej części - wydaje mi się, że mogliby rozpocząć prace nad drugą częścią gry jako, że kosztować to nie będzie wiele, a z pewnością gra, która się poniekąd choć trochę sie wyróżnia znalazła grono fanów (dla przykładu kolega pucek12).

Ps. Do owego kolegi, autora postu - to nie forum warezowe linków napewno Ci nie podamy ;)


Ja wcale nie twierdzę, że Arena była zła. Mi osobiście podobała się. Gierka faktycznie mocno niszowa, ze swoimi smaczkami, z dość oryginalnym systemem. Ale z tego co zorientowałem się, Arena poniosła klęskę wydawniczą, generalnie nawet nie trafiła do gustu wielu fanom poprzednich tytułów Slitherine, czyli: Legion, Chariots of War i Spartan.
Nie spodziewam się nagłego "ożywienia" prac nad Legion II. Slitherine wydał udany Commander-Europe at War, po czym poszedł za ciosem i eksploatując system który odniósł sukces wydał Commander-Napoleon at War. Mamy wersję rozwojową Areny czyli History Channel Great Battles of Rome, zapowiedziano również History Channel Great Battles of Middle Ages (średniowiecze ma jechać na nowym silniku graficznym). Slitherine jest również mocno zaangażowany w wydawanie planoszowo-figurkowego systemu bitewnego Fields of Glory. Gdzieś na horyzoncie majaczy gierka tworzona przez grupę moderów Lordz Games Studio - spiknęli się ze Slitherine jakiś czas temu. Firma ma więc czym się zajmować.
 
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   44%   12/27
pucek12 
Kapral


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 53
Skąd: Międzylesie
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 3:54 pm   

hmm, to dziwne. Czytalem jakies recenzje i bylem pewien, ze juz wyszla :|

no coz, nie chcialem wam smiecic ;)

pogram sobie jak zwykle w stare dobre AoC na IGZ ;p
pozdro ;*
 
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   14%   2/14
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 9:53 pm   

pucek12 napisał/a:
no coz, nie chcialem wam smiecic


Nie zaśmiecasz napisałeś posta w sposób kulturalny my na niego równie kulturalnie odpowiadamy ;) Zaczeła się krótka acz przyjemna konwersacja temat ten równie dobrze może zmienić się w spekulacje i opinie na temat serii :)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16