gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Jakiej opcji politycznej jesteś - test
Autor Wiadomość
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:22 pm   Jakiej opcji politycznej jesteś - test

Zajrzyjcie na tą stronke i zróbicie sobie test :D
http://www.smd.org.pl/dzialy/badz_akt/kimjest.php

mi wyszło, że jestem chrześcijańskim demokratom :roll:

EdiT: Mógłby ktoś topic przeżucić do działu inne dyskusje ;-) Mała pomyłka zaszła :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez s2nto Nie Sie 21, 2005 10:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:00 pm   Re: Jakiej opcji politycznej jesteście

s2nto napisał/a:
Zajrzyjcie na tą stronke i zróbicie sobie test :D
http://www.smd.org.pl/dzialy/badz_akt/kimjest.php

mi wyszło, że jestem chrześcijańskim demokratom :roll:

EdiT: Mógłby ktoś topic przeżucić do działu inne dyskusje ;-) Mała pomyłka zaszła :mrgreen:


A mi ze jestem konsewratywnym liberalem :)
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:05 pm   

MAO napisał/a:
A mi ze jestem konsewratywnym liberalem


Tez sobie test zrobilem. Odpowiedz mam taka jak MAO. Ciekawe jak mozna byc konserwtywnym liberalem. Ale nie wazne.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 9:12 pm   

"Konserwa" - wszystkie odpowiedzi na temat liberalizacji gospodarki i swobód rynkowych były na TAK, więc nie wiem, gdzie tu konserwatyzm...
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 8:06 pm   

Czołem!

Co prawda obecnie nie mam żadnych wyraźnych przekonań politycznych, ale tak dla zabawy-też się sprawdziłem. I lekkie przerażenie-konserwatysta;) W stosunku do tego, kim byłem kiedyś (skrajna prawica, skrajna lewica) wygląda to wręcz rewolucyjnie;) Starzeję się..;)

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 5:55 am   

Jestem liberałem panowie :D

A teraz zwróćcie uwagę na czyjej stronie jest ten test... na stronie PO :D
więc zawsze wyjdzie, że popieramy PO i powinniśmy tylko na nich głosować ;)
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 7:30 am   

Czołem!

Ja co prawda w wyborach do parlamentu i prezydenckich nie wezmę raczej udziału (jest mi wszystko jedno, kto wygra:), ale nie mogę się już doczekać audycji wyborczych, które będę oglądał z olbrzymim zainteresowaniem. Taka uczta dla ducha nie może mnie ominąć:)Zobaczymy, cóż też współcześni spece od propagandy wymyślą, aby przekonać do siebie owieczki:) A z tego, co widzę, zapowiada się niezły cyrk:)

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 6:25 pm   

Wyszło mi, że jestem konserwatywnym liberałem (a to niespodzianka! ;-) ), ale daleki byłbym od oskarżania testu o tendencyjność - poklikałem trochę i wyszło, że można być również liberałem niekonserwatywnym, socjaldemokratą i chrześcijańskim demokratą. Samoobrońcą tylko jakoś być nie można :wink:
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 7:38 pm   

Radzik napisał/a:
Wyszło mi, że jestem konserwatywnym liberałem (a to niespodzianka! )


Chyba większości osób tak wyszło (w tym mnie) więc ten test nie jest zbyt miarodajny i raczej zrobiony "na odwal".


Perkun napisał/a:
nie mogę się już doczekać audycji wyborczych, które będę oglądał z olbrzymim zainteresowaniem


To coś co interesuje i mnie :D Najciekawsze :D są Samoobrony i LPR. LPR zwłaszcza, bo partia ta to teraz "pobielane groby" - z zewnątrz pięknie ładnie, a wewnątrz ferment, rozłam i kłótnie ... Ai ciekawe będzie usprawiedliwianie się z postawy wobec UE i akcesji. Nie zdziwiłbym się, gdyby te miliardy euro wpompowane w Polskę od maja Liga nazwała "stratą dla Polski" ...
 
 
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 7:58 pm   

a mi co ciekawe wyszło, że jestem socjal- liberałem (nigdy bym się po sobie nie spodziewał, szczególnie tego socjala- może to przez te "nie" na propagowanie chrześcijaństwa w mediach), ale właściwie połowę pytań w ankiecie uważam za chybioną- typu właśnie czy propagować chrześcijaństwo w mediach czy nie albo moje ulubione "czy popierasz politykę prowadzoną przez RPP?"- ciekawym ile osób orientuje się co to za polityka i czy autorzy ankiety do nich należą :)
Sorka za marudzenie, ale nie podoba mi się stawianie na równi poglądów istotnych z tzw "medialnymi pierdołami" i na ich podstawie nazywania czyjejś opcji politycznej.
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 9:01 pm   

Perkun - jes ci wszytsko jedno, bo największe poparcie do Parlamentu mają PiS i PO, więc zwolennicy libaralizacji gospodarki, tudzież pewnego konserwatyzmu nie mają się o co bać.
Ale gdyby Samoobrona albo LPR miały duże poparcie to nie było by ci wszytsko jedno :].
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 9:11 pm   

Czołem!

Backside napisał/a:
Perkun - jes ci wszytsko jedno, bo największe poparcie do Parlamentu mają PiS i PO, więc zwolennicy libaralizacji gospodarki, tudzież pewnego konserwatyzmu nie mają się o co bać.
Ale gdyby Samoobrona albo LPR miały duże poparcie to nie było by ci wszytsko jedno :].


Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani opcji politycznej. Wszelkie przekonania polityczne już dawno zakopałem. Wolę się poświęcić muzie i pracy z człowiekiem. A inni nie się zabawiają w uszczęśliwianie narodu. Jeżeli napisałem, że jest mi wszystko jedno, kto wygra, to to samo odnosi się do LPR, Samoobrony, PSL czy SLD i setek innych partii, choćby nie wiem, jakie cuda głosiły. Po prostu nie interesuje mnie to kompletnie. Ale audycje wyborcze będę oglądał, traktując je jako przednią rozrywkę. I jeszcze raz ujrzę stada naiwniaczków podążające do urn wyborczych. I pomyślę o politykach w skrytości zacierających ręce.
Wynik ankiety jest dziełem zupełnego przypadku. Od czego jak od czego, ale od konserwatyzmu jestem jak najdalszy. Chciałbym jakiś polityków czy partię szanować, mieć jakiś przywódców, którym można zaufać, ale na razie takowych nie widzę. Od lat odnoszę wrażenie, że wszyscy oni myślą tylko o własnej kieszeni. Prywata goni prywatę. A wszelkie podziały są tylko pozorne i schodzą na dalszy plan w obliczu pieniądza i władzy. Ci, którzy chcą działać w pojedynkę, są separowani, wyśmiewani, budzą litość. Zraziłem się do polityki już parę lat temu. Podobnie, jak ojciec, który zraził się najpierw do PZPR, potem do Solidarności, a potem do kolejnych ich klonów. Starszy brat zapewne zagłosuje albo na PO (bo PIS wręcz nienawidzi-hehh-pewnie dlatego, że jest na aplikacji radcowskiej;)albo na Partię Demokratyczną (hymhm...w sumie ta formacja troszkę zwraca moją uwagę od jakiegoś czasu). Matka-tradycyjnie na SLD, wierna ideałom poprzedniego systemu, nie dopuszczajaca żadnego głosu krytyki. Ale nie namawiam was Sztabowicze do podążania moją drogą. Jeżeli rzeczywiście jesteście zwolennikami danej opcji politycznej, partii, to oczywiście zagłosujcie.
Mnie się nie obawiajcie. Nie jestem groźny:) W razie czego, jak się obudzą we mnie radykalne poglądy, to zawsze możecie wezwać na pomoc szlachetnych Radzika, Klemensa albo SETIczka


PS. Jedyne, w czym wezmę udział, to referendum konstytucyjne UE.
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 9:53 pm   

Perkun napisał/a:
Czołem!

Backside napisał/a:
Perkun - jes ci wszytsko jedno, bo największe poparcie do Parlamentu mają PiS i PO, więc zwolennicy libaralizacji gospodarki, tudzież pewnego konserwatyzmu nie mają się o co bać.
Ale gdyby Samoobrona albo LPR miały duże poparcie to nie było by ci wszytsko jedno :].


Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani opcji politycznej. Wszelkie przekonania polityczne już dawno zakopałem. Wolę się poświęcić muzie i pracy z człowiekiem. A inni nie się zabawiają w uszczęśliwianie narodu. Jeżeli napisałem, że jest mi wszystko jedno, kto wygra, to to samo odnosi się do LPR, Samoobrony, PSL czy SLD i setek innych partii, choćby nie wiem, jakie cuda głosiły. Po prostu nie interesuje mnie to kompletnie.


Ja to rozumiem. Ale jest różnica, między nie interesowaniem się polityką, a nie interesowaniem się krajem.
Na peno nie było ci wszytsko jedno czy Samoobrona wygra - wierz mi :]. Dlaczego? Po Lepper jest na tyle porąbanym człowiekiem, że jego dojście do władzy (jako premiera/ministra) doprowadzi do krachu systemu finasowego państwa i krachu rynkowego. Co mądrzejsi od razu zaczną wyjmować lokaty, inwestorzy się wycofają przed "apokalipsą" przez co banki zaczną bankrytować i zacznie się krach giełdowy.
Nie mów mi, że to nie ma wpływu na życie państwa. Zobacz jak Wall Street reaguje na każdą głupotę - od 3 lat cena benzyny zwiększyła się od 32$ do 68$ (dzisiaj). Co naturalnie wiąże się z tym, że ludzie muszą wydawać więcej pieniędzy na benzynę, a mnie na inne rzeczy, albo kupują jej bardzo mało - albo stracą pozostałe przedsiębiorstwa albo koncerny naftowe i samochodowe.Nie wspominając o tym, że kontakty międzynarodowe mogą zmienić sie w prorosyjskie, nie daj Boże, a z USA zostaną zerwane - tacy ludzie nie są rozważni i racjonalni.

Tak więc uważaj czasem - bo może się okazać, że przedsiębiorstwa dystrybuujące muzykę zaczną upadać, a płyty drożeć :> albo zamiast 15% czy 28% podatku zapłacisz 40%.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 10:28 pm   

Czołem:)

A niech dojdzie sobie do władzy Samoobrona:) Może nareszcie zaczęło by się dziać coś ciekawego w tej polityce, bo od wielu lat straszna nuda:) Jakby kraj zaczął iść na dno, to chyba politycy z nim też, nie?:) Nie?:) Ale oni zapowiedzieli się na 2009, tak więc PO i PiS muszą się trochę napocić. Myślę, że Polacy nie pozwolą Lepperowi na to, aby ich oderwał od pełnych sklepowych półek:) Hehhh...odpowiedzialność za kraj:) Już niedługo ci odpowiedzialni dadzą popis swojej odpowiedzialności. Zresztą-co ja będę się rozpisywał. I tak zrobią, co będą chcieli, czy będę protestował czy też nie.

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 10:33 pm   

Tak czy siak utrudniając SO i LPR'owi wygranie wyborów zwiększasz szanse na to, iż pod twoim domem nikt nie rozstawi bron i nie rozsypie zboża, a np. fani progresywnego rocka nie zostaną rozgonieni z koncertu przez bataliony WszechŻuli, za słuchanie "szatanistycznych rytmów" :].
Również pozdrawiam!
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16