gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:05 pm
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Autor Wiadomość
Krzak 
Kapitan


Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:19 am   Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

W odpowiedzi na list Hipolita (w innym dziale) postanowilem otworzyc nowy temat, w ktorym chcialbym zadac kilka pytan:
1. Czy jest ktos, kto moze mi powiedziec, jakie obecnie strategie bedace w fazie produkcji znajduja sie w czolowce, jezeli chodzi o wyrazane przez internautow zainteresowanie nimi.
2. Czy jest ktos, kto moze przeslac mi codziennie na maila (jedyny obecnie pewny kontakt ze mna) jedna absolutnie swieza wiadomosc ta temat danej gry w jez. angielskim.
3. Jezeli odpowiedx na oba powyzsze pytania brzmi TAK, to czy ten ktos moze sie ujawnic?

Wiem, ze jestem troche wygodny zadajac, by ktos wyszukiwal newsy za mnie, ale ja naprwade nie znalazlbym na to czasu. Tlumaczenie newsow moge uznac za powtorke z angielskiego, ale szperania w sieci nijak nie moglbym wytlumaczyc :)

****
Nie wyjasniłem po co to wszystko - otóż mógłbym podane newsy błyskawicznie tłumaczyć, a nastepnie wysylac (np. do Klemensa) celem umieszczenia ich na stronie.
Wskazowki, jak znalezc świezego news'a po angieslku dla osob nieznajacych angielskiego:
-wpisz w Google nazwe gry (po angielsku)
-wejdz w dowolny link, a nast. szukaj "News"
-spojrz na date i wybierz mozliwie najaktualniejsza
-spojrz w tekst News'a i poszukaj słów: "extra", "fresh", "just", "exclusive"
-spojrz na naglowek - czy sie blyszczy, swieci, itp.
-jesli zauwazysz ktores z powyzszych - wytnij tekst news'a (razem z naglowkiem i data) i wyslij do mnie dopisujac adres strony, skad go wziales
-w przeciwnym wypadku kliknij "wstecz' i szukaj dalej...
:D
 
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   100%   27/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15