gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Projekt Overland
Autor Wiadomość
Pitbull 
Szeregowy


Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1
  Wysłany: Pon Sie 13, 2012 11:45 pm   Projekt Overland

Witam !

Trochę mi głupio pisać mój pierwszy temat w dziale "Projekt", jednak przyda mi się wasza pomoc. Chociaż może słowo pomoc nie jest tutaj - najlepszym wyrazem. Przejdę może do przedstawienia i wyjaśnienia "O co chodzi ?". Otóż jestem kierownikiem czy też główną osobą nadzorującą cały projekt. Dlaczego napisałem temat tutaj, w tym dziale ? Otóż projekt n w Minecrafcie. Wiem, trochę szokujące, usiłować zrobić z tej gry coś na wzór gry typu, RPG i odważyć się do tego stopnia by nie tylko stworzyć pełny "obraz" jaki oferuje gra takiego typu, zamierzamy udostępnić ją tak, aby wielu graczy mogło grać wspólnie (czyli, krótko mówiąc stworzyć serwer). Przechodząc dalej nasza ekipa liczy przeszło 40 osób - wszystkich praktycznie zebrałem wyłącznie na potrzeby projektu w niecały miesiąc. W naszej "grupie" są najróżniejsi ludzie: Począwszy od najzwyklejszych budowniczych, którzy będą tworzyli przeogromny świat, jaki będzie oferował Overlnad, poprzez modelerów, którzy będą tworzyć nowe postacie do gry (postacie grywalne jak i moby - czyli potwory lub zwierzęta), grafików, którzy projektować będą nowe bloki oraz siatki (skiny) postaci, a kończąc na technikach od javy oraz webmasterach zajmujących się stroną.

Dobrze, ale dlaczego piszę to tutaj, u was na forum ? Przeszukiwałem wiele stron tego typu, gdzie miłośnicy rozgrywki, a raczej gier RPG, tworzyli jakieś teksty, opowiadania z tym związane itp. Prześwietliłem" sporą część tematów i po kilku godzinach stwierdziłem - "Że to jest to".

Także teraz (po trochę przydługawym wstępie) wypadałoby przejść do sedna. Kwestią każdej gry RPG jest fabuła. Tak więc to jest moim głównym powodem dla którego postanowiłem "przeszukać internet" w poszukiwaniu (nie wiem czy w waszym żargonie występuje takie słowo) Quest Masterów - Czyli osób, które zajmowałyby się w dużej części kwestią fabularną. Gdyż cały "obraz" będzie polegał na świecie średniowieczno fantastycznym. Jednak na nic się zda ogromny świat i masa NPC jeśli zadania otrzymywane od nich nie będą najwyższych lotów. Tak więc napisałem ten temat ponieważ poszukujemy w/w osób, chcemy nawiązać współpracę - Co do warunków zawsze można się dogadać. Dla zainteresowanych, idea rozgrywki na serwerze w wersji elektronicznego dokumentu Worlda (klikasz w link i masz wszystkie dane bez pobierania) https://docs.google.com/document/d/1wVlFCWQoItmQaEKDePQGGOCv-1nR7k6UtSGLaWLprV4/edit?pli=1


Jestem również otwarty na wszelakie pytania, więc można śmiało je zadawać.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany podjęciem współpracy to proszę się ze mną kontaktować przez GG.
Nr Gadu-Gadu - 16209771
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16