gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie są konsekwencje łamania traktatów pokojowych w HOI DD
Autor Wiadomość
Jan Szatan 
Szeregowy


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 5:13 pm   Jakie są konsekwencje łamania traktatów pokojowych w HOI DD

Witam,gram polską w doomsdaya,zacząłem fale podbojów w europie południowej,szlak podbojów wiedzie aż po samą Grecję,ale podczas moich podbojów często łamałem traktaty pokojowe przed zakończeniem ich ważności,ostatnimi czasy chciałem stworzyć sojusz z Włochami i zauważyłem że pomimo dobrych stosunków i bliskiej ideologii mam 0% prawdopodobieństwa, podobnie jest z aliantami a z tego co wiem to podczas gry Polską alianci zawsze czekają z otwartymi ramionami.Czy może być to skutkiem łamania układów pokojowych ? i jakie jeszcze mogą być skutki łamania umów pokojowych ?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Mikekun 
Szeregowy


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 10:42 pm   

Prawdopodobnie tak właśnie jest. Alianci teraz aktualnie patrzą na ciebie jak na Niemcy Hitlerowskie. Oni również nie przestrzegali zawartych umów. Zbyt wielka ekspansja ich narodu również dolała oliwy do ognia. Prawdopodobnie masz większe szanse teraz na zawarcie sojuszu z ZSRR czy Niemcami niż z innymi nacjami.

Rozwiązanie też jest również inne. Po protu poczekaj na wybuch II wojny i powinien wtedy nastąpić event o sojuszu Polsko - Brytyjskim. Naturalnie możesz go podpisać co by było najlepszym wyjściem z aktualnej sytuacji ...
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Jan Szatan 
Szeregowy


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 9:08 pm   

No tylko że u mnie jest już rok 41' a ewentu nie ma ponieważ obrałem taktykę że jak nie będę gotowy na wojnę a III Rzesza zażąda ode mnie Gdańska to im go oddam.I Grając już wcześniej w roku 39 miałem sojusz z aliantami i gdy Niemcy zażądali Gdańska im go oddałem lecz jako że miałem sojusz z Aliantami i tak na dwa dni po oddaniu mnie atakowali więc wczytałem zapis ok. miesiąc wcześniej,uzbierałem kasę na odejście od aliantów odszedłem ale ewent o Gdańsku mi nie wyskoczył ponieważ w grze jest bug że jak wyskakuje ci ewent a ty wczytasz z wcześniejszej daty tego samego scenariusza tym samym państwem bez restartowania gry to ewent ci nie wyskoczy a ja tak właśnie zrobiłem i Niemcy nie zażądali ode mnie Gdańska, i problem w tym że teraz II wojna nie chce wybuchnąć bo nie ma punktu zapalnego - nie ma eventu "Gdańsk albo wojna",mógł bym sztucznie wywołać II wojnę gdybym dołączył do aliantów i wypowiedział wojnę Niemcom ale tego z przyczyn wyżej opisanych nie mogę zrobić.Nawet gdy Niemcy wypowiedzą wojnę ZSRR to ja będę jakby wykluczony z tej wojny z powodu braku tego eventu,cóż jedynym sposobem było by dołączenie do Osi lub Kominternu ale do osi nie dołączą bo od Niemców chce Elbląga i Kőnigsberg'a a komuchów łagodnie mówiąc BARDZO nie lubię więc w sumie scenariusz spieprzony,trudno się mówi ;p
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15