gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka to gra?
Autor Wiadomość
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 12:00 am   

Czołem!

Hyhmhm..graficznie wygląda, jak gierka z lat 80-tych:)
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Flabber
Szeregowy


Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 12:33 am   

moim zdaniem to Tehoracy czy jakoś tak :)
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 11:44 am   

Jeżeli nikt nie odgagnie zagadzki w ciągu 2 dni wtedy ktoś inny dodaje nowego screena, bo na takich wskazówkach od inqistor'a daleko nie zajedziemy.

Czyli jak nikt nie zgaadnie do końca dnia nazwy tej gry to ktoś inny wrzuci screena ;-)
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 1:25 pm   

I tym kimś będę ja ;) BO wygrałem jeden konkurs xD ale ktoś mnie ze screenem wyprzedził :evil: :)

Co do screena Inqistora, to ta gra powstała gdy jeszcze mnie pewnie na świecie nie było... a przynajmniej sprawia takie wrażenie ;) moze to Pixel-mania albo coś w tym stylu - pozostaje mi tylko zgadywac :P
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 1:49 pm   

s2nto napisał/a:
Jeżeli nikt nie odgagnie zagadzki w ciągu 2 dni wtedy ktoś inny dodaje nowego screena, bo na takich wskazówkach od inqistor'a daleko nie zajedziemy.


Spokojnie Kapralu, nie wy jestescie od decydowania czy zmieni sie screena czy nie. Warto sie zastanawiac chocby i 10 dni jesli bedzie taka potrzeba. Jezeli ty nie masz pomyslow to nie znaczy, ze ktos inny ich nie ma. Powoli zaczynasz mowic jakbys byl MAO albo czlonkiem rady Sztabu - a nie jestes. Czumu ci to mowie? Bo jestem starszy stopniem.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 2:01 pm   

Wojman napisał/a:
Spokojnie Kapralu, nie wy jestescie od decydowania czy zmieni sie screena czy nie. Warto sie zastanawiac chocby i 10 dni jesli bedzie taka potrzeba. Jezeli ty nie masz pomyslow to nie znaczy, ze ktos inny ich nie ma. Powoli zaczynasz mowic jakbys byl MAO albo czlonkiem rady Sztabu - a nie jestes. Czumu ci to mowie? Bo jestem starszy stopniem.

Jeśli jesteś takim członkiem sztabu "lepszym ode mnie" (równi i równiejsi ;-) )to powiedz mi dlaczego zwracasz się do mnie w tym dziale? Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do pewnego usera to albo wysyłasz mu pw, albo zwracasz się ze swoim problem do administratora strony.

Nie OT już w tym topicu gdyż nie widze żadnego w tym celu. A jeżeli masz osobistą uraze do mojej osoby to polecam albo zostawić to dla siebie lub wyżalić się komuś w ramie, a nie przenoszenia tych urazów na forum które nie służy do rozwiązywania sporów między użytkownikami ;-)

A nawiązując do topicu o którym chorąży Wojman zapomniał - pomysł tego topicu wyciągnałem z innego forum, a więc by nasza zabawa nie ustawała w warto by było postawić pewne warunki i ja te warunki powyżej wyminiłem. Jeżeli kolega Wojman ma zdanie odmienne na ten temat to niech postawi konkretne argumenty dlaczego lepiej aby przez 10dni widniał jeden i ten sam screen w tym dziale? W ciągu 2 dni każdy zdąży wejść na forum i zobaczyć ów screen i przekonać się czy rzeczywiście zna tytuł tej gry.

pozdrawiam
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 3:16 pm   

Ludzie nie róbcie sobie jaj :lol:
Jaki konflikt zbrojny toczył się w dżungli, gdzie po jednej stronie byli "Czerwoni"?
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 3:28 pm   

s2nto napisał/a:
Jeśli jesteś takim członkiem sztabu "lepszym ode mnie" (równi i równiejsi Wink )to powiedz mi dlaczego zwracasz się do mnie w tym dziale? Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do pewnego usera to albo wysyłasz mu pw, albo zwracasz się ze swoim problem do administratora strony.


Nie ma rownych i rowniejszych w Sztabie - podzial na stopnie byl od samego poczatku jak jeszcze Sztab byl kacikiem w Action Plus. A ja jestem w Sztabie dluzej niz Ty, sporo dla niego robie, nic zatem dziwnego, ze mam wyzszy stopien. A zwracam sie do Ciebie, bowiem denerwuje mnie to, ze uwazasz sie tutaj za niewiadomo kogo. Co do zwrocenia sie z problemem do admina, zapewniam Ciebie, ze juz to uczynilem.


s2nto napisał/a:
A jeżeli masz osobistą uraze do mojej osoby to polecam albo zostawić to dla siebie lub wyżalić się komuś w ramie, a nie przenoszenia tych urazów na forum które nie służy do rozwiązywania sporów między użytkownikami


Nie mam do ciebie osobistej urazy, bo i za co? Niepodobaja mi sie natomiast Twoje wypowiedzi i psucie zabawy innym uzytkownikom.


s2nto napisał/a:
A nawiązując do topicu o którym chorąży Wojman zapomniał - pomysł tego topicu wyciągnałem z innego forum, a więc by nasza zabawa nie ustawała w warto by było postawić pewne warunki i ja te warunki powyżej wyminiłem. Jeżeli kolega Wojman ma zdanie odmienne na ten temat to niech postawi konkretne argumenty dlaczego lepiej aby przez 10dni widniał jeden i ten sam screen w tym dziale? W ciągu 2 dni każdy zdąży wejść na forum i zobaczyć ów screen i przekonać się czy rzeczywiście zna tytuł tej gry.


Czyzby plagiat? :) Zasady owszem jakies moga byc, nie widze natomiast sensu, zeby jak zagdka jest trudna to ja zmieniac. Bo pomysl moze przysjsc do glowy nawet uzytkownikowi, ktory jest u nas po raz pierwszy. I chodzi o dobra zabawe (i brawa dla autora trudnej zagadki) a nie o to, ze trudne i ja (s2nto) nie znam odpowiedzi, to po dwoch dniach trzeba zmienic zagadke na taka, na ktora znam odpowiedz. A to jest bledne rozumowanie.
Zreszta co masz na mysli, ze wszyscy zdaza obejrzec i rozwiazac zagadke w ciagu dwoch dni? Jezeli zobacze, ze wciagu dwoch dni bylo zalogowanych wszytkich trzystu piedziesieciu paru uzytkownikow tego forum - przestane sie czepiac.


Cytat:
Jaki konflikt zbrojny toczył się w dżungli, gdzie po jednej stronie byli "Czerwoni"?


W dzungli nie za bardzo kojarze, ale jesli chodziloby o pustynie stawialbym na Afganistan.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:00 pm   

inqistor napisał/a:
Ludzie nie róbcie sobie jaj :lol:
Jaki konflikt zbrojny toczył się w dżungli, gdzie po jednej stronie byli "Czerwoni"?


W dzungli to mi sie tylko jedno kojarzy - Wietnam... Ale czerwonych tam nie było, chyba że czerwone berety xD Ale pewnie ich też tam nie było (bo nawet nie wiem od kiedy istnieje ta Org.) :D
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:04 pm   

Simon napisał/a:
Ale czerwonych tam nie było, chyba że czerwone berety xD Ale pewnie ich też tam nie było (bo nawet nie wiem od kiedy istnieje ta Org.)


Byli czerwoni - Wietnamczycy co prawda, ale tez komunisci. Cos mi mowi, ze idac Twoim tropem daleko zajdziemy.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:37 pm   

Drogi użytkowniku forum czy ja musze 2 razy powatarzać: Koniec z OT, masz jakiś problem do mnie to idź do odpowiedniego miejsca, gdzie masz to zrobić, a w tym topicu jest to zwyczajny odbieganie od głównego wątku dyskusji.

Wojman napisał/a:
Zasady owszem jakies moga byc, nie widze natomiast sensu, zeby jak zagdka jest trudna to ja zmieniac. Bo pomysl moze przysjsc do glowy nawet uzytkownikowi, ktory jest u nas po raz pierwszy.
>>>> nie wiem czy przeczytałeś mój pierwsz post w tym topicu, jeśli nie to czas najwyższy teraz to zrobić.
I chodzi o dobra zabawe (i brawa dla autora trudnej zagadki) a nie o to, ze trudne i ja (s2nto) nie znam odpowiedzi, to po dwoch dniach trzeba zmienic zagadke na taka, na ktora znam odpowiedz. A to jest bledne rozumowanie.
>>>>>>>>>>Może i masz racje - czekam jak sęp aż ktoś da kolejnegeo screena, wtedy będe mógł sobie zgadnąć zagadke. Ale będe się wtedy świetnie czuł, nie?
Zreszta co masz na mysli, ze wszyscy zdaza obejrzec i rozwiazac zagadke w ciagu dwoch dni? Jezeli zobacze, ze wciagu dwoch dni bylo zalogowanych wszytkich trzystu piedziesieciu paru uzytkownikow tego forum - przestane sie czepiac.

Czy uważasz że sztab ma 350 użytkowników? Obecnie forum odwiedza 10 osób dziennie i to jest uważany przez wiele for za podstawowy sposób obliczania ilości aktywnych userów na forum. Na każdym forum masz tzw martwych userów czyli osoby które wpadają się zarejestrować i zapominają o tym forum.

Temat uważam za zakończony jeżeli masz jakiekolwiek obiekcje dotyczące postawionych przezemnie zasad w tym topicu to prosze załóż drugi i tam wyżal się wszystkim.

Zagadka zadana przez inqistor już wystarczający czas przeleżała bez odpowiedzi - dzisiaj się dowiemy jaki tytuł kryje się za tymi screenami :twisted:
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:55 pm   

s2nto napisał/a:
Drogi użytkowniku forum czy ja musze 2 razy powatarzać: Koniec z OT, masz jakiś problem do mnie to idź do odpowiedniego miejsca, gdzie masz to zrobić, a w tym topicu jest to zwyczajny odbieganie od głównego wątku dyskusji.


Powtórz i trzeci raz jesli sprawia Ci to przyjemnosc, nie ma problemu. Nie widze powodu, abym mial sie zastosowac do Twojej uwagi Kapralu. Jeszcze raz na oficera wyjedziecie, a poniesiecie konsekwencje. Teraz zrobcie 100 pompek na ochloniecie.


s2nto napisał/a:
nie wiem czy przeczytałeś mój pierwsz post w tym topicu, jeśli nie to czas najwyższy teraz to zrobić.


Wiem, ze uwazasz wszystki za debili, ale to wcale nie oznacza, ze nim sa. Mam w zwyczaju czytac wszystkie posty w danym temacie Kapralu. Za uwazanie starszego stopniem za debila - kolejne 100 pompek Kapralu.


s2nto napisał/a:
Może i masz racje - czekam jak sęp aż ktoś da kolejnegeo screena, wtedy będe mógł sobie zgadnąć zagadke. Ale będe się wtedy świetnie czuł, nie?


To moze czas nauczyc sie jednej podstawowej rzeczy w zyciu - cierpliwosci. Nie wiecie co to jest cierpliwosc Kapralu. To ja Wam to wytlumacze. Bedziecie robic 100 okrazen na swoim osiedlu, pozniej kolejne 100, a zeby odpoczac jeszcze jedne 100. A ja bede sobie stac i cierpliwie czekac na wykonanie rozkazu Kapralu.


s2nto napisał/a:
Czy uważasz że sztab ma 350 użytkowników? Obecnie forum odwiedza 10 osób dziennie i to jest uważany przez wiele for za podstawowy sposób obliczania ilości aktywnych userów na forum. Na każdym forum masz tzw martwych userów czyli osoby które wpadają się zarejestrować i zapominają o tym forum.


Zuważcie Kapralu, ze sami wspominaliscie o wszystkich uzytkownikach, wiec oficer dostosowal sie do Waszego zdania. I jak widac Kapralu tobie tez sie to nie podoba. Kolejne 100 pompek. I nie musicie mi tlumaczyc, ze na forum sa uspieni uzytkownicy. Nawet Szeregowi to wiedza, a co dopiero oficerowie. Za zarzucanie niewiedzy oficerowi - kolejne 100 pompek.


s2nto napisał/a:

Temat uważam za zakończony jeżeli masz jakiekolwiek obiekcje dotyczące postawionych przezemnie zasad w tym topicu to prosze załóż drugi i tam wyżal się wszystkim.


Nie musze sie wyzalac wszystkim - starczy, ze MAO i rada beda wiedzieli o problemie Kapralu. Za probe przerodzenia z lokalnego konfliktu na swiatowy - kolejne 100 pompek Kapralu.


s2nto napisał/a:
Zagadka zadana przez inqistor już wystarczający czas przeleżała bez odpowiedzi - dzisiaj się dowiemy jaki tytuł kryje się za tymi screenami


Jezeli ktos zgadnie to macie racje Kapralu. A jak sie okaze, ze nie macie tym razem 1000 pompek.

A teraz do roboty Kapralu.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
drAq 
Pułkownik


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 140
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 5:22 pm   

Przestańcie się sprzeczać. Jak rozwiązać wasz spór?? Ano tak... Conflict in Vietnam. :twisted:
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 5:36 pm   

drAq napisał/a:
Jak rozwiązać wasz spór?? Ano tak... Conflict in Vietnam.


My nie sprzeczamy sie w Wietnamie tylko w Pols... :) Acha, Dr Aqula mowisz o grze - zagadze od inqistor`a? Tak, to moze byc faktycznie ta gra.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 6:38 pm   

BRAWO!
Jak mówiłem - to było proste :)
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14