gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??
Autor Wiadomość
Emce 
Szeregowy


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 1:09 pm   EU 2, jak załadować transportowce i lotniskowce??

Hilfe ... Siedzę pół dnia, albo i więcej, nad USA, i do tej pory nie wiem jak zaatakować cholerną Japonię!! Chcę wysłać samoloty, nie da się, bo pisze, że "cel poza zasięgiem". Chcę upchać piechotę do samolotu lub transportowca, lub samoloty na lotniskowiec, ale tu nie ma żadnej opcji "załaduj" czy coś. Pomyślałem, że trzeba spadochroniarzy lub piechotę morską, wyprodukowałem i też nie idzie. Jak to kurka działa?! Druga sprawa, że jak Polską można wygrać, jak oni robią taki zmasowany atak że nie idzie się obronić a produkcja wojska i badania są prawie zerowe ... Ogólnie to cały czas dostaję i strasznie mnie to irytuje, z kolei jak wezmę Niemcy, dopiero nimi zacząłem, to czeszę wszystko po kolei. Przecież tych Niemców się nie da rozbić, nawet jak gram USA to komputer zajmuje prawie całą Europę Niemcami. I to ma być najłatwiejszy poziom? To ciekawe jaki jest najtrudniejszy ...
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Leonardo 
Szeregowy


Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: Silesia
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 3:14 pm   

:)
Ciężko tu odpisać. Niemcy sterowane przez komputer zajmują prawie całą europe-tak właśnie było w rzeczywistości:) A kim byś ich chciał powstrzymać ??? Dać Ci propozycje ? Zacznij w 1936 Czechosłowacją, rozwijaj technologie i zbieraj surowce. Kiedy Hitler zażąda Sudetów to walcz-spokojnie się obronisz. Powinieneś też zająć kilka Niemieckich prowincji. Oczywiście Alianci także zaatakują Niemców, ale tylko samolotami. Istnieje spora szansa że Polska zaatakuje Niemców... Na 90% 1.9.1939 Niemcy zaatakują PL, więc będzi Ci o wiele łatwiej.

Możesz także zagrać Francją i we wrześniu ruszyć na pomoc Polakom

To samo tyczy się grą Włochami, ale po co to ? W interesie włochów jest sojusz z Hitlerem

Kolejna opcja-zagraj Polską od 1936 i za wszelką cenę dołącz do kominternu
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14