gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Hearts of Empires
Autor Wiadomość
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 7:33 pm   Hearts of Empires

Ee - fajna zapowiedź, ale .. ona nie miała być o Heart of Empire ??

Przywołanie podobnych gier jest wręcz niezbędne przy pisaniu zapowiedzi czy recenzji, ale nie może stanowić klu całości artykułu.
Zapowiedzi gier widziałem wiele, sam też kilka miałem okazję napisać, i raczej należy "rozwlec" dostępne materiały o grze opisując dosyć barwie założenia gry, jej cechy i "wspaniałości" wplatając w to odwołania do zarówno klasycznych tytułów, tych co wyszły niedawno i, naturalnie, konkurencyjnych.

http://www.sztab.com/zapo...re--Rome,877.ht
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Boolseye 
Chorąży
(Bull's Eye)


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 107
Skąd: Qtno
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:44 pm   

Backside myślałem, że to jest oczywiste, ale postaram się Ci wytłumaczyć. Zapowiedź ową kierowałem w szczególności do graczy, którzy albo w ogóle nie słyszeli o tej grze albo nie mają pojęcia co to jest. Stosując przykłady chodzi mi o to, że w najgorszym przypadku może się spodziewać tego samego w tej grze, bądź oczywiście dużo lepszego. Jak widać z twojej wypowiedzi ty doskonale się orientusze w tej grze, a więc moje zadanie zostało wykonane, ponieważ nie dość, że wiesz co ma nastąpić to jeszcze jesteś bardzo zainteresowany grafiką i resztą. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie czcze przechwałki to tylko słowa. Innymi słowy będziesz oczekiwał recenzji, która nastąpi w dalszej części i z której dowiesz się o wszystkich "wspaniałościach". Pozdrawiam!!! :D
 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:21 pm   

Oczywiscie jest to oczywiste, tylko nie do końca rozumiem jednoczeście szczegółowy opis Anno i Cezara, a z drugiej strony "kondensację informacji" w kilku zdaniach o Hearts of Empire, które by spokojnie można trochę rozwlec, by nie wyglądały jak tłumaczenie tylko jak własny tekst.
A nic tak bardziej nie skłoni gracza do oczekiwania jak wielość zdań, w których przybliżysz mu nawet w sposób osobowy jego możliwości w grze.

Również pozdrawiam :] !!!
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Boolseye 
Chorąży
(Bull's Eye)


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 107
Skąd: Qtno
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:25 pm   

Dzięki za podpowiedź! Masz rację, postaram się uwzględnić ten fakt podczas pisania następnych zapowiedzi! 3maj się, stary! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!
 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16