gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Edytowanie jednostek w HOI2 armageddon
Autor Wiadomość
heretic013 
Szeregowy


Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 1
  Wysłany: Sro Gru 05, 2007 5:13 pm   Edytowanie jednostek w HOI2 armageddon

Mam kilka pytań..


Zabawiam się ostatnio modowaniem armageddonu i czy ktoś może mi powiedzieć:

1. Jak zwiększyć liczbę modeli? Standardowo jest po 10 w dyw. i bryg. ale w modzie 34 było ich do kilkunastu. Gdzie mam co wpisać aby zwiększyć ich ilość?

2. Z tego co zauważyłem na screenach można dodać po kilka 'unowocześnień' (brygad) dla statków...
Sprawdzał ktoś może czy nie dało by się ich przerobić na brygady dla normalnych dywizji lądowych/lotniczych i czy można by wprowadzić po kilka brygad dla 1 dyw. tak jak ma to miejsce ze statkami.


To zmienilo by diametralnie caly system rozgrywki!
Czytałem ostatnio o propozycjach nowego tworzenia jednostek do hoi3.. Jeśli było by można wprowadzić więcej brygad to już teraz było by możliwe!
Bazowa jednostka to np. Brygada (w miejsce dywizji) + uzupełniające jej stan do dywizji regimenty (w miejsce brygad)!
Np. Brygada piech. (jako jednostka bazowa decydująca o rodzaju dywizji) + 3 - 4 Reg. piechoty/czołgów/itp. uzupełniające do stanu dywizji.
Ew. regiment transportowy z ciężarówkami lub transporterami opanc. aby zmienić dyw. pieszą w mobilną!

Jak ktoś się w tych kwestiach orientuje to bylbym barzdo wdzięczny za odpowiedź!
( + szczegóły co gdzie i jak )
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14