gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
blitzkrieg 2 upadek rzeszy - misja gniewna zemsta
Autor Wiadomość
markovg@o2.pl 
Kapral


Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 15
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 1:28 pm   blitzkrieg 2 upadek rzeszy - misja gniewna zemsta

Mam problem z przejściem tej misji :sad: . Mianowicie udaje mi się zniszczyć konwój artylerii na mości, a po otrzymaniu posiłków nie jestem w stanie przebić się przez obronę wroga zawsze na ostatniej linii jego obrony moje siły są już tak małe że zostają pokonane. Mam taką prośbę jeśli komuś się udało przejść tą misje to niech może napisze jak tego dokonał, z góry dzięki za pomoc :smile:

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 11:16 am ]
jeśli chodzi o tą misje to właśnie udało mi się ją skończyć :mrgreen: szkoda tylko, że okazała się być ostatnią w tym dodatku jeśli chodzi o kampanie niemiecką. Jeśli ktoś również miał z nią problem to niech napisze to służę pomocą :wink:
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   62%   5/8
zyraf 
Szeregowy


Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 3:11 pm   

Mam problem z tą misją :/ nie potrafię się przebic przez obronę Ruskich. Próbowałem wykorzystac artylerie z konwoju ale kręcą się w okolicy mostu Ruskie czołgi i szybko niszczą ewentualną zdobycz.

Jak sobie poradzic z tą misją?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
markovg@o2.pl 
Kapral


Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 15
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 8:48 am   

Sorki że tak poźno odpisuje ale dawno tu nie zaglądałem. Co do pytania, to ja zrobiłem to w ten sposób, że po zniszczeniu konwoju z działami na moście jeden odział komandosów wysłałem w prawy dolny róg mapy żeby mieć widok na magazyn i punkt zbiórki a pozostałymi obsadziłem unieruchomione haubice. Następnie widząc jak na dłoni pozycje nieprzyjaciele ostrzelałem je z haubic a po ich wyeliminowaniu zajełem magazyn i punkt zbiórki tym odziałem komandosów który wysłałem do obserwacji. W ten oto sposób uzyskałem możliwość wzywania wsparcia. Gdy już wezwałem posiłki to wtedy dokonałem ataku na umocnienia wroga i je zdobyłem. Tak oto udało mi się zaliczyć tą misje... troszkę kombinatorki ale nie znam innego sposobu. Jak mi się udało pomóc to się ciesze i życzę powodzenia w grze.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   62%   5/8
pawel9117 
Szeregowy


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 2:25 pm   POMOCY

Jak przejść tą misję gdzie mam eskortować konwój ciężarówek? :)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16