gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Bards Tale
Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 10:38 am   Bards Tale

Jeżeli macie problemy z przejściem gry Bards Tale: Opowieści Barda to zapraszam do zapoznania się z poradnikiem do gry, który znajdziecie w tym miejscu.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Kaeddar
Gość
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:23 pm   

No właśnie mam taki problem, może ktoś wie jak poradzić.
Jestem w Grobowcu i nie mogę zniszczyć lodowej ściany za którą jest Dolyn. Mam przywołanego żywiołaka i wszystkie inne ściany rozwalał bez problemu... Poradźcie, proszę...
 
Boolseye 
Chorąży
(Bull's Eye)


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 107
Skąd: Qtno
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:27 pm   

Siemandero! Z tego co się orientuje to dział jest przeznaczony dla poradników, a nie ma odpowiednika do slucji. Uważam, że to powinno się zmienić, a to dlatego, że niektórzy poszukują podpowiedzi jak powinni się zachowywać w grze, a czego unikać. Natomiast inni lubią mieć podane na tacy przejście gry. Bynajmniej ja polubiłem tą grę i mam nieco doświadczenia w grach RPG oraz wiem, że podana solucja MAO jest opisana po najniższej lini oporu, inaczej jak najłatwiej przejść grę, ale wedłóg mnie to temat do dyskusji. Ponieważ ja zacząłem grę wybierają przewodnią umiejętność bronie dwuręczne i rozwijałem żywotność oraz siłę. Mało tego grało mi się nieco przyjemniej, a także miałem satysfakcję z faktu, iż sam wywalczałem wszystko. Mało opisane są umiejętności jakie można zdobywać oraz korzyści z tego płynące! Jednak podkreślam, iż solucje cechują się właśnie przejściem gry jak najłatwiej i jak najprzyjemniej!!! Tak więc najlepszym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie tych dwóch działów. Pozdrawiam!!!!

[ Dodano: Nie Paź 30, 2005 9:33 pm ]
Kaeddar napisał/a:
No właśnie mam taki problem, może ktoś wie jak poradzić.
Jestem w Grobowcu i nie mogę zniszczyć lodowej ściany za którą jest Dolyn. Mam przywołanego żywiołaka i wszystkie inne ściany rozwalał bez problemu... Poradźcie, proszę...

Czasami zdarza się tak iż Bard wyprzedza swoich sojuszników, którzy zostają z tyłu i tu może być kość pogrzebana. Ja miałem takie sytuacje ze szczurem w tawernie, gdzie szczur pozostawał tam gdzie go pozostawiłem, mało tego blokowali go biesiadnicy oraz stoły. Musiałem manipulować postacią, aby szczur podążał za nim. Może to samo dzieje się u Ciebie? Pamiętaj, aby ściana runęła to żywiołak musi znajdowć się w pobliżu owej ściany. Jeżeli jednak to by nie zadziałało to obawiam się, że jest jakiś robak w grze, znaczy błąd i jest mi bardzo przykro, ale raczej dalej nie pograsz sobie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 7:06 am ]
Dla wszystkich zainteresowanych, napisałem małe porady wstępne o których warto wiedzieć, aby gra nam łatwiej szła. A poza nimi warto przeczytać solucję (poradnik) MAO, link powyżej w wypowiedzi Wojmana :)
 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
SOFO
Gość
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 5:09 pm   

POMOCY !! mam gre na dysku d i podczas zabawy z linuxem zwalilem sobie wina sformatowalem dysk c i zainstalowalem ponownie win XP i wkoncu dzis chalem sobie pograc wlanczam gre a tu bach seivow nie mam POMOCY GDZIE ONE BYLY czyzby gdzies na c?!! moze ktos ma seiva z gry z miejsca jak wlazlem do pierwszej wiezy tam gdzie tam gdzie sie z tymi kwiatkami walczy wsomie okolo 5 h grania POMOCY MOZE KTOS WIE JAK MI POMOC!?? moj gg 1821114 (jestem czesto lecz niedostepny)
 
SAS
Gość
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 6:59 pm   

siemka mam problemik i prosze o pomoc jesten na etapie ze musze znalesc topor cienia i zgubilem sie w tym labiryncie jak go czeba przejsc??
sa tam takie teleporty i jakas napewo kabinacja jest pomozcie =]
 
SAS
Gość
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 7:12 pm   

dobra juz wszystro wiem :P
przeczytalem na poradniku co podaliscie wyzej =]
 
Draconea
Gość
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 4:24 pm   

Mam problem: Czy jak byłam wredna dla Delyna i nie dał mi kamienia z symbolem drzewa to da mi ten klucz po uwolnieniu go?
Ja też nie mogę roztopić tego lodu - nic się nie dzieje nawet jak podchodzi blisko... Pomóżcie.
 
czeladzian
Gość
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:48 pm   

a ja mam taki problem juz na poczatku jak trzeba tego kolesia uwolnic z wiezneia to kombinajcaj 2-1-2-3-1-2 mi nie dziala :( jest jakaś alternatywna? dajcie znac na gg jak ktoś wie 2340991
 
Uzik
Gość
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 4:16 am   

A ja mam problem z podróżowaniem na ognistej bestii... Chodzi mi o taka rzecz, że chciałbym przed wejściem do wieży w Dounby wejść do zachodniego Dounby celem złożenia daniny celem odblokowania tych "pierdółek" w menu głównym, a kłopot tkwi w tym, że nie mogę tam wejść, bo kiedy podlatuję nad zachodnie Dounby nie pojawia mi się "wciśnij F by wejść"... Jedyne gdzie mogę wejść z Dounby w nazwie to wieża. I jeszcze jedna sprawa z Trowem co sprzedaje mapy. Gdzie on jest? Czy on wogóle jest na mapie, na tym etapie na którym ja jestem (po wyjściu z wieży na wyspie)? Bardzo proszę o pomoc...
 
Mati:-)
Gość
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 6:04 pm   

Jak dostać się do Terenów Łowieckich?
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17