gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Diplomacy
Autor Wiadomość
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:56 pm   Diplomacy

Słynny Paradox Entertainment znany także pod nazwą Paradox Intereactive opublikował demo swojego najnowszego dzieła - Diplomacy.

Demo do pobrania stąd waży nie całe 100MB.

Co mnie zdziwiło - zanim gra ruszy jesteśmy zmueszeni oberjrzeć 5reklamówek zupełnie nie potrzebnych :) aby je usunąc włazimy do głownego katalogu z grą następnie gfx i usuwamy binkplay.exe - jest to program do odtwarzania filmików (ów reklamówek).

No dobra, co dalej - na pewno Ci co grali już wcześniej w EU2 i/lub HoI 2 zauważą pewne różnice w njanowsyzm produkcie - avatory postaci które ani nie są ładne, ani... po co one komu? Najlepiej je wyłączyć w opcjach. Później nas czeka tutroial bardziej przypominający ten z EU2 czyli masa eventów (wydarzeń) z których wyczytujemy o możliwościach w grze. No i czas na ostatnią rzecz - gwodziem do trumny tej gry jest rozgrywka turowa - z całą pewnością pardox w tm aspekcie odsuwa się od swoich fanów gdyż osoby obyte w RTSowym klimacie EU2 i HoI 2 mogą poczuć się tutaj obco. Jak dla mnie przez tą turowść gra niezdatna do gry, ale nie chwaląć dnia przed zachodem słońca zobacze jeszcze full wersje :)

Klemens może Diplomacy Ci udowodni że to ona jest turówką, a EU2 i HoI 2 RTSami :P

Temat umieszczam w dziale RTS, gdyż chciałbym mieć nad nim kontrolę, której nie mogę mieć w dziale turówki.
s2
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 11:23 pm   

Z tego co widziałem w trailerze to wygląda to słabiutko - mały obszar gry i w dodatku te 6 państwa na krzyż wygląda wręcz śmiesznie :] - A i B zawiążą sojusz z D podczas gdy E skoligaci się z C pozostawiając F na lodzie.

Jestem tylko ciekawe jak sztuka tytułowej "Dyplomacji" wygląda w grze. Ikonki do zawierania sojuszy nie wyglądały zbyt obficie - tak więc czy gra jest tylko zbiorem rozbudowanych skryptowo przywódców (co już było w Twierezy Krzyżowcu) i kilku ikonek z sojuszami i wojną???

Jeśli tak to nie dziwię sie Cenedze, że tak obniżyła cenę :]
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14