gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:05 pm
Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy
Autor Wiadomość
Tireces
Gość
Wysłany: Czw Sty 20, 2005 1:33 pm   Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy

Myth to wyśmienita gra strategiczna. Pomimo iż serwer bugie.net umarł juz dawno (Panie świeć nad Jego duszą) - gra w nią jeszcze kilka tysięcy osób.

Wszytkich którzy pamiętają tę cudowną gre serdecznie zapraszamy na darmowy serwer PlayMyth.net
http://www.playmyth.net


Serwer jest zdominoany przez graczy Myth 2: Soulbligter, ale w Myth: The Fallen Lords i Myth 3: The Wolf Age też można pograć
Do gry w Myth'a 2 potrzebny jest tylko najnowszy patch 1.5 - można go dorwać tutaj -> http://projectmagma.net/files/sb/Myth2_15.exe - dostępnych jest wiele doskonałych modów, map i pluginów a nowe wciąż powstają ( również świetnie zapowiadająca się nieoficjalna kontynuacja Myth(4Wink):The Fallens Vengeance
 
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 6:41 pm   

Echhh, wspaniala gra... Pierwsza misje "jedynki" pamietam po dzis dzien. Nawet nie tak dawno temu odswiezylem sobie owa serie, gdyz mozna ja nabyc za smieszne pieniadze. Jesli ktos sie nudzi a chcialby pograc w znakomita gre, Myth to naprawde dobre rozwiazanie.

Kto w Sztabie jeszcze gral w ta gre? Jakie wrazenia??
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR
Szeregowy


Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 17
Skąd: okolice Koszalina
Wysłany: Sob Cze 04, 2005 12:05 pm   

Ja grałem, hmm... i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobała. Grałem we wszystkie części i chyba 2 najbardziej przypadła mi do gustu. Jednak 3 część została moim zdaniem spartolona. 1-2 nie mają sobie równych. Ciekawi mnie fakt ile jest jeszcze jej zapalonych zwolenników. Ja już dawno w nią nie grałem bo mój nowy sprzęt jest za nowy dla tej gry. :) :) :) :)
 
 
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sob Cze 04, 2005 12:15 pm   

GAJUSZ JULIUSZ CEZAR napisał/a:
Jednak 3 część została moim zdaniem spartolona. 1-2 nie mają sobie równych.


Zgadzam się absolutnie! "Trójka" zatraciła charakter serii, twórcy niejako byli sterroryzowani swą sławą twórców świetnej grafiki i czując oddech konkurencji na plecach skupili się głównie na ty elemencie, co siłą rzeczy musiało się odbyć na macoszym potraktowaniu warstwy merytorycznej.

Ale taka mała refleksja - gdyby gra miała świetne rozwiązania "strategiczne", a grafikę przestarzałą o rok, to czy by się sprzedała?? Szczerze mówiąc wątpię, wynik nie musiałby być lepszy od kolejnych inkarnacji szachów...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR
Szeregowy


Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 17
Skąd: okolice Koszalina
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 8:49 pm   

Zważmy drogi Klemensie nawet na efekt rozrywanych ciał od koktajlów rzucanych przez krasnoludy w 1-2 a w 3. W 3 nie prezentują się tak okazale jak w 1-2. Mimo iż 1-2 część została oparta na podstawie grafiki 2d a 3 3d to i tak lepiej pod względem niektórych szczegółów 1 i 2 część bije na łeb 3. Poza tym (moim zdaniem nie wiem jak ty) misje w 1 i 2 są ciekawsze i bardziej rozbudowane niż w 3. 8)
 
 
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17