gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Czego teraz słuchasz?
Autor Wiadomość
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 2:56 pm   

No! i takiej odpowiedzi oczekiwałem :mrgreen:
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Goodi 
Sierżant


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 75
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:42 pm   

Tak mnie zaintrygowaliście, że poszukałem sobie tego zespołu na YT. Eeeech- tyle napiszę.
A na głośniki na full najlepiej nadają się Behemoth i Sabaton. Miny sąsiadów- bezcenne:D
 
 
   
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   62%   10/16
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 6:30 pm   

Witam!

Większość zdobyczy z tygodniowego pobytu w stolicy (m.in. zawitałem na koncert islandzkiego Sigur Ros odbywający się w amfiteatrze w Parku Sowińskiego- aplauz kilkutysięcznej publiczności dawał o sobie znać podczas tego trzygodzinnego muzycznego misterium-moim zdaniem koncert znakomity i jeden z najwspanialszych, w jakich uczestniczyłem). Różnice w cenach w Saturnach czy Media Markt tego samego produktu mogą sięgać nawet 20 złotych albo więcej. Zatem warto wcześniej porównać ceny w różnych punktach. W Empiku tradycyjnie warto przeglądać cały katalog danego produktu, bo również ceny nie zawsze są takie same

"Amaseffer- Exodus-Slaves For Life" 2008r.

Tegoroczna nowość, izraelski zespół grający prog metal połączony z symfoniką i wątkami orientalnymi. Album koncepcyjny opowiadający biblijną historię wyzwolenia z ziemi egipskiej, z domu niewoli...;)

"Evanescence- The Open Door" 2006r.

Druga płyta tego znanego amerykańskiego zespołu, mimo odejścia lidera, liderka daje radę;)

"Ladytron- Witching Hour" 2005r.

Post rock pomieszany z elektroniką

"Mostly Autumn- For All We Shared…" 1998r.

Pierwsza płyta tego znakomitego brytyjskiego zespołu. Połączenie prog rocka z folkiem

"Pendragon- The Window Of Life" 1993r.

Klasyka neoprogressu

"System Of A Down- Toxicity" 2001r.

Jazda obowiązkowa przy poznawaniu tegoż zespołu

"Therion- Gothic Kabbalah" 2007r.

Symfoniczy metal z wątkami prog metalu, oczywiście ze Szwecji

"Lizard- Noc Żywych Jaszczurów" 1999r.

Koncertówka tego znakomitego polskiego przedstawiciela rocka progresywnego, jednego z nielicznych śpiewających w tym gatunku po polsku, silne wpływy King Crimson

Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 7:27 pm   

Kurcze, sporo fajnych rzeczy - trzeba się zaznajomić ;) .

A tak przy okazji; jakby ktoś jeszcze nie znał dzieł zespołów post-SoaD, to zapraszam na strony:

http://www.serjtankian.com/ (można pooglądać teledyski do każdej piosenki i naturalnie za darmo przesłuchać całą płytę - nie zdarza się to często)

http://www.scarsonbroadway.com/default.aspx (tu mamy tylko dwie piosenki za friko do odsłuchania ze strony głównej oraz kilka teaserów - moim zdaniem są ciekawsze fragmenty na płycie niż to czym się tam chwalą ;) ).


Mimo całego krytycyzmu wobec zwłaszcza Scars on Broadway uważam, że panowie przez te 3 lata oddzielnie, pokazali wiecej niż przez 10 lat razem ... Oczywiście jest to odczucie subiektywne, wynikajace z oczekiwań wobec muzyki ;) .
 
 
   
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 1:20 pm   

No ja wczoraj dorwałem dwie części wspaniałej składanki Mystera. Część IV i część VI jest to genialne połączenie najlepszych wykonawców z muzyki gotyckiej nordyckiej i celtyckiej, a także klasycznej. Na doprawkę Mike Oldfield, Nigthwish i Queen, prócz tego wykonawcy nie znani (nie licząc jeszcze Clannada ;) ), ale doprawdy mieszanka ta bardzo uspakaja. Polecam!
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 7:26 pm   

To ja dorzucę jeszcze parę zespołów które (wg wyszukiwarki :P ) nie pojawiły się jeszcze w temacie:

Avenged Sevenfold

Polecam ich ostatnią płytę (żeby było łatiwej jest ona self titled). Ciekawa mieszanka rocka i metalu, z dodatkami power, punk, progresywnymi, elektronicznymi i ... popowymi :) . Na łopatki zwlaszcza rozwala "A little piece of heaven" - na pewno odznacza się kunsztem, ale zaskakujący jest zupełnie niespotykany klimat tej piosenki ...

Billy Talent

Zespół wielbiony przez tzw. Emo (podobnie jak np. H.I.M.), ale muzyka jak najbardziej dla normalnych ludzi ;) . Polecam ich drugą płytę, bo pierwsza jest taka nijaka. Z czasem może irytować piskliwy głos wokalisty (skądinąd o polskich korzeniach) i faktycznie trochę "emowaty" klimat, ale to pikuś w porównaniu z H.I.M. (który to preferuje bardziej broń białą - patrz choćby tytuł "razorblade romance") czy kolejnym zespołem tu wymienionym ...

Bullet for my Valentine

Ci zdecydowanie preferują broń palną, i jak można wywnioskować z nazwy, ich muzyka jest niekoniecznie o pozytywnym zabarwieniu i niekoniecznie lekka, łatwa i przyjemna. Jest to już cieższe granie (najcięższe z zespołów tu wymienionych), ale znośne i nawet ciekawe (pomijając pierwszą płytę, która jest jakąś pomyłką dla mnie; polecam płytę "Scream, Aim, Fire" - uwaga zwłaszcza niepełnoletni na krzywe spojrzenia innych osób :P ). Dla mnie to urozmaicenie, oderwanie od innych klimatów.

Offspring

Dziadkowie wydali nową płytę. Dobrą. Ciekawą. Nadaje się do biegania, jazdy samochodem, siedzenia na kompie, sprzątania, gotowania ... Po prostu energiczne, charyzmatyczne brzmienie, interresujące melodie i umiarkowanie ciekawe teksty. Nie nadaje się za bardzo do kontenplacji.

Trans-Siberian Orchestra

Kto jeszcze o tym nie słyszał, niech żałuje! Jest to rock symfoniczny (na wiki pisza że rock progresywny!) z klimatem. Nagrali bardzo dużo piosenek świątecznych - na Boże Narodzenie jak znalazł (warunek: wypada znać angielski), ale nie tylko - niektóre melodie są tak ciekawe, że czasem słucham ich niezależnie od pory roku ;) . Ale ich Opus Magnum w mojej opinii to "Last Beethoven's Night" - płyta opowiadajaca ostatnie chwile życia Beethoven'a (wg legendy oczywiscie - przychodzi diabeł, kusi mistrza, ten dokonuje wyboru, a w międzyczasie poznajemy jesgo największe dzieła w świetnej rockowej interpretacji). Tekst jest tu rónie wazny jak muzyka, stąd niezbędna znajomość angielskiego. Nie musze dodawać chyba, że cała płyta stanowi treściową i chronologiczną całość.
Słowem bardzo ciekawy zespół z super tekstami i świetną muzyką. Owszem, są dość specyficzni, jednakże wypada znać.
 
 
   
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:02 pm   

Witam!

W paczce z krakowskiego Rock Serwisu

After- Hideout
Battles- Mirrored

Oraz dwie książki

Jerzy Skarżyński- Niezapomniane płyty historii rocka- Tom III
Daniel Wolak- Archiwum polskiego rocka 1962-2008

a potem :smile:

Desant w Łodzi nie ominął Galerii Łódzkiej. Stoisko płytowe Media Markt całkiem spore, zarówne polskie jak i zagraniczne. Również działka metalowa i nowe brzmienia. Cenowo podobnie jak w innych Media Markt. Atrakcyjne cenowo ELP, Yes, Queen a nawet Marillion. King Crimson nie schodzi poniżej 40 zeta. Porcupine Tree przemielone, od 40, 50 zeta w górę. Nowa Metallica w wersji polskiej :grin: po 30 zeta

Ofiary kupna:

Emerson, Lake & Palmer- Emerson, Lake & Palmer
Marillion- Misplaced Childhood
Marillion- Seasons End
Yes- Close To The Edge
DVD Threshold- Critical Energy-koncert


Przypominam, iż niebawem premiera nowych albumów Pendragon i Marillion (album podwójny). W październiku Pendragon na koncertach w Polsce a Marillion w lutym 2009r. Z polskich niebawem projekt muzyczny Dudy z Riverside- Lunatic Soul.

Życzę miłego słuchania
Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Egzorcist 
Kapral
Salut!


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 48
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:49 pm   

The Offspring, Metallica(do początku 3 millenium), Rammstein, Linkin Park, Kult, Kazik Staszewski i wiele innych

chociaż mam przerąbane przez to, że słucham tego w szkole i tak nie zmienię zdania, że to bardzo dobra muzyka i jeszcze będę nawoływać do posłuchania jej a znają życie "era techno" nie będzie mnie chciała słuchać... jestem jedyną osobą w klasie słuchającą metalu itp.
Ostatnio zmieniony przez Egzorcist Sro Wrz 17, 2008 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   76%   10/13
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 4:35 pm   

A ja się zafazowałem na Analogsów :)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:55 pm   

Ponownie wpadłem w odmęty Thoma Brennana:)

O tym twórcy, Perkun, między innymi zapomniałem na zjeździe:)
 
 
   
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:04 am   

Witam!

Kolejne promocje z Rock Serwisu

After Forever- After Forever (Holandia)- laska na wokalu, ma potencjał, symfoniczny metal (2007)
Carptree- Man Made Machine (Szwecja)- neoprogress podrasowany elektroniką (2005
)
Dream Theater- Falling Into Infinity- sprawa znana, klasyka progmetalu (1997)
Dream Theater- Awake- podobnie jak wyżej (1994)
Eye To Eye- One In Every Crowd (Francja)- neoprogress (2006)
Invisigoth- Alcoholocaust (USA)- cudowna muza- sprawdźcie sami na My Space :wink: - uwielbiam orientalizmy w muzyce (2007)
Pendragon- Not Of This World (Wielka Brytania)- klasyka neoprogressu (2001)

Życzę miłego słuchania

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 9:36 pm ]
Witam!

Ricocher- Cathedral Of Emotions (2002)- rock neoprogresywny, ale bez zachłannego kopiowania klasyki, mają swój oryginalny styl.

Phideaux- The Great Leap (2006)- amerykański zespół umiejętnie wplatający w swoją twórczość to, co w progresywnym rocku najlepsze, jedna z najciekawszych współczesnych formacji.

Guns N' Roses- Appetite For Destruction (1987)- klasyka, zespół, który dużo muzycznie osiągnął, a mógł osiągnąć znacznie, znacznie więcej...Od paru już lat zapowiadany jest powrót i nowa płyta. Mam nadzieję, że zdążą przed III wojną światową... :wink:

Chain- Exe (2004)- tu mamy łagodniejszy progmetal, ale bez zbędnego popisywania, nieco eksperymentu, są zbiorowe partie wokalne męsko- żeńskie, jedna z ciekawszych formacji ostatnich lat.

Płyty zakupione w Poznaniu przy okazji koncertu brytyjskiego giganta neoprogrocka- Pendragon, który właśnie rozpoczął po Polsce trasę. Sam koncert był znakomity!!! Blisko 2,5 godziny znakomitego progresywnego spektaklu! Zagrali parę kawałków z nowej płyty "Pure", jak i oczywiście liczne swoje klasyki z przestrzeni ponad 20 lat! Koncert bardzo udany, świetny kontakt z publiką, widać było, że muzycy dobrze się bawią!
Amen :wink:

Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Mikiss 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 656
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 4:16 pm   

Perkun, Ty to wszystko kupujesz? :D
Egzorcist napisał/a:
estem jedyną osobą w klasie słuchającą metalu

Nie zazdroszczę, ale tak trzymaj ;)
 
 
   
Poziom: 23 HP   0%   0/1225
   MP   100%   585/585
   EXP   35%   23/65
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 10:55 pm   

Witam!

Tak, kupuję wszystko :smile: Będzie już ponad dwa lata, jak zerwałem z piractwem płytowym. Przedtem były liczne wymiany płytowe bądź też sprowadzanie w formacie mp3 po atrakcyjnych cenach :wink: Miałem już blisko wszystkiego 700 pozycji-z tego wszystkiego może z 200, to były oryginały, a może nawet mniej. Doszedłem do takiej sytuacji, że muzyka zaczęła mi się przejadać, gdzieś zatraciłem smak, miałem już pozycje, których nie słuchałem z parę lat. A poza tym postanowiłem być w tej materii uczciwym wobec siebie i innych. Co zrobiłem z piratami- nie, nie wyrzuciłem. Zbyt bardzo cenię muzykę i poza tym tyle lat zbierania, różnych dzikich zabiegów. Podarowałem kumplom. Ich radość z tak niespodziewanego prezentu była ogromna :grin: Od tamtej pory kupuję już tylko oryginiały. Oczywiście wiązało się to z liczeniem każdego grosza, bo niestety- płyty z kręgu rocka progresywnego czy prog metalu są drogie, ceny od 40zł wzwyż, nawet po 60 czy 70zł- i to nie zawsze albumy podwójne. Rzadko kiedy zdarzają się jakieś promocje cenowe. Po pewnym czasie stwierdziłem, że i tak wydaję zbyt dużo na płyty i postanowiłem od nowego roku iść na odwyk płytowy- kupować mniej płyt i przede wszystkim przeznaczać na to mniejsze finanse. Po prostu w myśl zasady "jedz mniej, wróci ci smak". Będzie ciężko, bo w zasadzie można u mnie stwierdzić tzw. uzależnienie płytowe, płytomania czy też muzykomania. Ale trzeba z tym walczyć! Mam zamiar skupiać się już tylko na nowościach-tych dobrych nowościach, bo owszem, wychodzi dużo płyt, ale spora część z nich, to zwykłe za przeproszeniem kupy muzyczne. Tak naprawdę wartościowej muzy w kręgu rocka nie wychodzi zbyt wiele. Ale perełki są- trzeba tylko do nich dotrzeć. Spora część płyt, które tutaj zamieszczam, to naprawdę kapitalne pozycje. Próżno ich szukać w telewizji czy w komercyjnych stacjach radiowych. Może kogoś tutaj zainteresuję rockiem progresywnym czy prog metalem. Oczywiście do końca takim świętym nie jestem-jeżeli ktoś chce sobie zgrać jakieś płyty, to nie czynię przeszkód :grin: Zależy mi na propagowaniu świetnej muzyki :wink:

[ Dodano: Czw Lis 06, 2008 10:51 pm ]
Witam!

Z wyprawy do Bydgoszczy- polowanie w Saturnie oraz Media Markt (w Saturnie zdecydowanie większa oferta, ale przystępniejsze ceny generalnie chyba w Media...)

Celine Dion- Let's Talk About Love (1997)
Keane- Hopes And Fears (udało się zdobyć po 36 zeta, co w przypadku tej pozycji bywa rzadkością, forma wydania również wielce oryginalna) (2004)
Pink Floyd- The Division Bell (również nie wszędzie można ją zdobyć po 32 zeta..., pierwszy raz też mi się zdarzyło, aby na zwykłym opakowaniu były wytłoczone jakieś symbole...) (1994)
Varius Manx- Emu (1994)
Varius Manx- Elf (1995)
Tangerine Dream- Phaedra (po 36 zeta- również rzadko spotykana cena...) (1974)
Yes- Fragile (1971)

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Lis 11, 2008 7:51 pm ]
Witam!

Długo wyczekiwana przesyłka z Rock Serwisu w końcu dotarła:))

Frequency Drift- Personal Effect (2008)- rock progresywny z Niemiec, żeński wokal, bardzo ciekawa płyta.

Lunatic Soul- Lunatic Soul (2008)- poboczny projekt Mariusza Dudy, wokalisty Riverside, orientalne, etniczne smaczki.

Marillion- Happiness Is The Road (2008)- dwupłytowe wydawnictwo, moim zdaniem zdecydowanie ciekawsze od ubiegłorocznego usypiacza, rock progresywny w wydaniu weteranów tego nurtu.

Overhead- And We're Not Here After All (2008)- moim zdaniem jeden z najciekawszych albumów progresywnych tego roku! Finowie po raz kolejny muzycznie nokautują:)) Znacznie mocniej i szybciej, niż w Gołota :wink:

Pozdrawiam!

[ Dodano: Nie Gru 14, 2008 8:55 pm ]
Witam!

Jako że koniec roku zbliża się nieuchronnie, czas na małe podsumowanie muzyczne. Oto płyty, które szczególnie mnie zachwyciły w A.D. 2008:

Opeth- Watershed- progdeathmetalowcy ze Szwecji-album po prostu wymiata!!! Są momenty wielce ostre, ale są też bardzo nastrojowe, spokojne, świetny wokalista, cudowne partie gitarowe. Zespół zawita do Polski w marcu!

Ayreon- 01011001- mistrz z Holandii po raz kolejny powalił swoim dziełem, bogactwem progmetalu pomieszanego z folkiem, znów mnogość zaproszonych gości, kapitalne partie wokalno-instrumentalne!!! Album podwójny

Loco Star- Herbs- to jest polski zespół. Tak! To jest polski zespół!!! Elektroniczne pasaże pomieszane z dawką chilloutu i tajemnicznym, ciepłym, żeńskim wokalem.

Magenta- Metamorphosis- brytyjska grupa po raz kolejny czaruje nas swoim magicznym progrockiem! Tym razem bardziej ostrzejszym, bardziej mroczniejszym!

Overhead- And We're Not Here After All- Finowie na poprzednim albumie postawili wysoko poprzeczkę! I nie dali ciała! Ta płyta jest po prostu genialna! Rock progresywny z całym swoim bogactwem i mocą!

Marillion- Happiness Is The Road- album zdecydowanie ciekawszy od ubiegłorocznego, ale ten rock progresywny, jaki prezentuje zespół, to już inna historia...W zasadzie należy podejść do tego zespołu na nowo...Porwali się na album podwójny i nie wiem, czy to właściwa droga. Gdyby okroili do jednej płyty, to by była cudowna płyta. A tak jest tylko świetna! W lutym Marillion na koncertach w Polsce!

Lunatic Soul- Lunatic Soul- solowy projekt wokalisty z Riverside- na polskim rynku muzycznym innowacja i dlatego warto posłuchać, aby mieć świadomość, iż w tym kraju istnieje jeszcze inna muzyka...Bardzo ciekawa muzyka! Połączenie rocka z ambientem?


A co w roku 2009?

Już sam początek zapowiada się bardzo, bardzo smakowicie!

Przede wszystkim w lutym szykuje się w Katowicach dwudniowy Festiwal Rocka Progresywnego- jak na razie zapowiedziane zespoły, to SBB, Satellite (Polska), Schadowland (W. Brytania), RPWL (Niemcy). Oby festiwal przerodził się w cykliczną imprezę. Znakomita okazja do poznania tej niebiańskiej muzyki!!!

A pierwsze miesiące będą obfitować w muzyczne premiery nowych albumów i już teraz zachęcam do bacznego śledzenia zespołów i późniejszego zapoznania się z wydawnictwami:

SBB- "Iron Curtain" - polska ikona muzy progresywnej nadciąga z nowym albumem!!!

Satellite- "Nostalgia"- jeden z ciekawszych polskich zespołów progrockowych ostatnich lat!!!

Phideaux- „Number Seven”- nowa płyta progresywnych Amerykanów nadciąga wielkimi krokami! Znając ich poprzednie wydawnictwa spodziewam się niebiańskich lotów!!!

Pure Reason Revolution- "Amor Vincit Omnia"- drugi album Brytyjczyków- czy okaże się równie znakomity, jak debiutancki?

Strawberry Fields- "Rivers Gone Dry"- solowy projekt lidera Satellite, z kobietą przy mikrofonie! Już jest do odsłuchania jeden utwór na stronie Metal Mind na Myspace- szykuje się wielka muzyczna uczta!

K2- „Black Garden”- pierwszy album był genialny!!! Czy ten okaże się równie znakomity?
Rock progresywny pomieszany z jazzrockiem!

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 5:08 pm ]
Witam!

Queen- Made In Heaven- moim zdaniem jest to świetna płyta.
ELO- Time
SBB- Iron Curtain
Strawberry Fields- River's Gone Dry
Marillion- Fugazi (2CD)- udało się w końcu upolować za w miarę przystępną cenę, czyli 32 zeta.

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 4:57 pm ]
Witam!

Tym razem z polowania w Katowicach, przy okazji Festiwalu Rocka Progresywnego (na samym festiwalu stoisko Metal Mind- sporo ciekawych rzeczy można było wypatrzyć po naprawdę przystępnych cenach, ale oczywiście było też sporo cen zaporowych

Ciryam- Człowiek motyl (38 zeta w Empiku, 35 zeta w Saturnie)
Brian Eno- Nerve Net (45 zeta na festiwalu- w końcu udało mi się dorwać to cudo za w miarę ludzką cenę, bo niezależnie od tego, czy Saturn, Media, czy Empik, to cena płyty krążyła zwykle wokół 60 zeta)
Satellite- Nostalgia (wersja z bonusami, na festiwalu, 35 zeta)
Masterplan- Masterplan (wersja 2CD w sklepie All w Katowicach- 30 zeta, towar komisowy)

Pozdrawiam!

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 7:20 pm ]
Witam!

Po ponad trzech miesiącach oczekiwania Rock Serwis w końcu przysłał część trzeciej serii:

Genesis- Nursery Cryme
Genesis- Foxtrot
Genesis- Selling England By The Pound

Na mój ukochany album będę musiał jeszcze poczekać do marca
Cóż...do cierpliwych świat należy...
Szkoda, że w całej serii nie ma żadnych nagrań studyjnych ani filmów związanych z The Lamb...

PS. Za nami świetne koncerty Marillion oraz Festiwal Rocka Progresywnego w Katowicach (m.in. SBB, Overhead, RPWL). Przed nami w marcu koncert Opeth w Warszawie.

Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 2:56 am   

U mnie na tapecie Lustmord- bardzo fajne, choć mroczne.

W moim przypadku zauważyłem jednak jeden problem z muzyką ambient ogólnie- po wyłączeniu jej brak działa wrecz ogłuszająco.
 
 
   
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
gary_joiner 
Porucznik
Zły Porucznik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 215
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 6:35 pm   

A ja jakoś nie mogę się uwolnić od "Perdition City" Ulvera i "The Private Press" DJ'a Shadow'a... Łażę z tymi dwoma albumami na słuchawkach wszędzie, nucę w tramwajach, zgroza, powiadam wam :/
 
   
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   70%   21/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15