gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Command & Conquer: Generals
Autor Wiadomość
Glober46 
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:37 pm   Command & Conquer: Generals

Mam takie pytanie, nagrałem pierwszy filmik z Generalsa i zastanawiam się jak by było lepiej, nagrywać z zapisanych powtórek fragmenty które chciałbym pokazać czy normalnie w trakcie gry? Przyśpieszać filmiki czy zostawić orginalną prędkośc noi czy zostawić dźwięki z gry czy podłożyć własną muzyk? Pytam poprostu bo sie na tym nie znam, a podejrzewam że dużo takich filmików oglądaliści a nawet pewnie robiliście więc macie link:

http://www.youtube.com/watch?v=Pvtq3aI8eEk

Intersuje mnie opinia osób trzecich a w komentarzach powiem szczerze cięszko o to :)

Z góry dziękuje !
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:16 pm   

Wszystko zależy od Twoich preferencji. Możesz pokazywać cały materiał albo odpowiednio pocięty. Nie używaj powtórek, nagrywaj raczej na żywo, na pewno nie przyspieszaj! to bardzo, bardzo denerwuje :)

Muzykę możesz podłożyć, ale jako tło, odpowiednie ściszona dobrze wkomponuje się do dźwięków z gry, ale wykorzystaj raczej muzykę instrumentalną, najlepiej filmową, żadne hip-hopy, techniawy i inne metale. Nie mówię tego dlatego, że nie lubię akurat tych gatunków bo sam słucham i muzyki gitarowej i elektrycznej, ale takie coś bardzo rozprasza.

Komentuj! Twojemu filmikowi bez komentarza brakuje duszy. Dlatego powinieneś nagrywać na żywo wraz z konkretnym komentarzem bo tak to widzimy jak grasz i w zasadzie... tyle. Takie coś może zainteresować przy najnowszych produkcjach albo beta testach, gdzie każdy chce zobaczyć tylko jak gra wygląda. Grając jednak w "dżeneralsów" których każdy się już za życia naoglądał to po prostu nudzi.

To tyle ode mnie w zasadzie. Plus za Tsumugi w avatarze ;)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Glober46 
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:21 pm   

Dzięki za opinie :D Zastanowie się nad komentowaniem, robiłem już to ale nie poszło zbytnio dobrze >.<
Tsumugi w avatarze musi być oczywiście :D

Jeszcze takie pytanie? Czy wgl mogłem umieścic w tym dziale filmik? I czy kiedyś jeszcze jak wyjdzie mi coś fajn ego będe mógł wrzucić? :D
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 10:41 pm   

Glober46, możesz, ale jak chcesz wrzucać tego więcej w przyszłości to albo załóż sobie oddzielny temat "Glober46 - kariera młodego YouTube'owicza" czy coś w tym stylu, albo wklejaj już w tym temacie :)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Glober46 
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 12:01 am   

spoko dzieki to jak bede mial wiecej materiałów zrobie sobie temat dzieki wielkie :D
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15