gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 6:02 pm
Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Autor Wiadomość
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 9:15 pm   

Cytat:
I niech mi jescze ktoś wytłumaczy, czemu na tym forum zainteresowanie grą America's Army jest żadne?????????


Jak dla mnie pytanie absurdalne. Czy denerwuje Cię fakt, iż nikt nie gra w tą grę prócz Ciebie? Dla mnie jest to troszeczkę dziecinne pytanie.

Cytat:
Hmmm, moze dlatego, ze to jest Forum Sztabu VVeteranow, czyli milosnikow gier strategicznych, zas America's Army ta jednak nie jest


Nic dodać nic ująć.
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Menajev 
Chorąży


Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 114
Skąd: ino
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 7:53 am   

Gonzo napisał/a:
Jak dla mnie pytanie absurdalne. Czy denerwuje Cię fakt, iż nikt nie gra w tą grę prócz Ciebie? Dla mnie jest to troszeczkę dziecinne pytanie.

Nie denerwuje tylko trochę dziwi, że na te 100 pare osób nie ma nikogo kto byłby choć trochę zainteresowany grą.
Klemens napisał/a:
Hmmm, moze dlatego, ze to jest Forum Sztabu VVeteranow, czyli milosnikow gier strategicznych, zas America's Army ta jednak nie jest

To nieczgo nie tłumaczy- ja jestem miłośnikiem America's Army, ale w inne gry też gram. Inaczej bym się nie rejestrował tutaj.
 
 
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   70%   14/20
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 4:09 pm   

Cytat:
To nieczgo nie tłumaczy- ja jestem miłośnikiem America's Army, ale w inne gry też gram. Inaczej bym się nie rejestrował tutaj.


To wiele tłumaczy, lecz nie wyklucza oczywiście pobocznych pasji gierkowych, lecz niemal wszyscy (jeśli nie wszyscy) zarejestrowani a tym bardziej aktywni na forum pasjonują się grami strategicznymi i dziwiłoby, gdyby ktoś grał tylko raz kiedyś w strategie, a nonstop w jakieś FPP.
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 8:53 pm   

Menajev napisał/a:
Nie denerwuje tylko trochę dziwi, że na te 100 pare osób nie ma nikogo kto byłby choć trochę zainteresowany grą.


Tak, ale pamietaj, ze co miesiac ma miejsce premiera co najmniej kilkunastu gier( czyli okolo 1500 rocznie), wiekszosc ze Sztabowiczow to studenci czy uczniowie, ktorzy nie moga sobie pozwolic na granie w stopniu porownywalnym do recenzentow gier. Nie ma takiej mozliwosci, bysmy wszyscy grali we wszystkie gry, tym bardziej ze przeciez wiekszosc z nas gra w te same gry( np. Medieval itp.). Nie dziw sie wiec, ze "przegapilismy" jakas pozycje...

I pamietaj dodatkowo - ze liczba Sztabowiczow posiadajacych stale lacze, a to jest konieczne do zaopatrzenia sie w America's Army, jest znacznie mniejsza od wspomnianej 100...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
smiechu
Szeregowy


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 12
Skąd: Torun
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 5:29 pm   

Witam!
Ja niemam zadnych zastezen do prawdy historycznej w tej gierce... sam poczatek to przeciez komunikat prasowy czy cos takiego Wehrmahtu o ataku polskich oddzialow na tereny przygraniczne... coz przeciez gramy oficerem niemieckim a nie polskim wiec niema sie do czego czepiac!

Dajcie sobie na wstrzymanie!
Wypadaloby dodac: EIN FOLK, EIN REICH, EIN FUHRER!
 
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15