gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Z ankietą problemy
Autor Wiadomość
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Sie 09, 2004 12:00 pm   Z ankietą problemy

Ostatnio chciałem dodać, a chyba nawet dodałem własny temat, ale nie potrafiłem stworzyć własnej ankiety. Klikałem na DODAJ OPCJĘ ale nie się nie działo. Jak stworzyć własną ankietę z kilkoma możliwościami odpowiedzi?
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Sie 09, 2004 12:20 pm   

Ty debilu, pytasz sie tutaj jak to saie robi a za chwile masz ankiete gotowa. Pyatsz a nie probujesz..sporbowales i nie musisz sie pyttac.
Co za debil jeden.:P:P:P
Nie odpowiadajacie:P juz umim:)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Pon Sie 09, 2004 12:55 pm   

Tyyy, kto sie o to pytal?? skads go znam... :twisted:
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
naitsabeSS
Gość
Wysłany: Pon Sie 09, 2004 5:47 pm   

Chyba zablokuje tworzenie ankiet debilom. Nie będzie więcej żadnych bzdurnych ankiet. Tylko wybrani będą mogli sobie zrobić ankiete. :twisted:
 
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 12:37 am   

nait, pamietasz mnie, pamietasz????:) wiesz, jestes taki madry, ze na pewno wezmiesz mnie pod uwage:) - lizustwo adminowi :twisted:
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
naitsabeSS
Gość
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 12:48 pm   

Jakbyście nie mogli zrobić ankiety w części wątków, chociaż wiecie jak to zrobić to znaczy, że nie możecie.
Ah, te lizusy :twisted:
Będziesz mógł tylko w managerach :twisted:
 
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 1:09 pm   

o wielki nait, o wielki nait :D :D :D :D


:evil:
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 12:00 pm   

No więc co z tymi ankietami? Nie dośc, że forum działa, jak chce to jeszcze mi ankiety wyłączają? Oj chyba sobie porozmawiam z Marszałkiem, bo moderatorzy, zamiast zająć się czymś pożytecznym (czytaj - graniem w gry strategiczne, gdyby ktoś zapomniał o czym jest to forum), to tylko psują.
I jeszcze nie mogę zmieniać własnych postów?
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 1:48 pm   

inqistor napisał/a:
No więc co z tymi ankietami? Nie dośc, że forum działa, jak chce to jeszcze mi ankiety wyłączają? Oj chyba sobie porozmawiam z Marszałkiem, bo moderatorzy, zamiast zająć się czymś pożytecznym (czytaj - graniem w gry strategiczne, gdyby ktoś zapomniał o czym jest to forum), to tylko psują.
I jeszcze nie mogę zmieniać własnych postów?


pogadaj sobie z MAO, jezeli Wielki zechce Cie wysluchac oczywiscie.
Gdyby nie obecni moderatorzy to to forum leglo by jz w gruzach, a mozecie sie spodziewac kolejnych zmian i zaostrzenia regulaminu forum.
pozdrawiam
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 3:02 pm   

inqistor napisał/a:
No więc co z tymi ankietami?

inqistor napisał/a:
I jeszcze nie mogę zmieniać własnych postów?


Vox populi vox Dei, tak wiec ankiety, pomimo kilku ostatnich niezbyt udanych( nie Twoich, bynajmniej:))), zostaly przywrocone. Prosze wszystkich zainteresowanych o powsciagliwe z nich korzystanie. I jeszcze jedno ostrzezenie - ankiety niemajace nic wspolnego z trescia watku, a takze niezbyt madre( wg bardzo subiektywnego wrazenia moderatorow) zostana usuniete.

Co do edycji wlasnych postow - zasadniczo kazdy ma prawo modyfikacji wlasnej wypowiedzi, ze nie wspomne o czyms tak elementarnym, jak rugowanie literowek. Jednakze niedawno mialo miejsce pewne wydarzenie, gdy ktos probowal nieuczciwie prowadzic dyskusje, przez usuniecie klopotliwych dla niego fragmentow - od razu ostrzegam, skorzystanie z opcji edycji w ten sposob bedzie restrykcyjnie karane!

inqistor napisał/a:
Nie dośc, że forum działa, jak chce


Mozesz rozwinac ta mysl? Jakies konkretne pretensje?

inqistor napisał/a:
bo moderatorzy, zamiast zająć się czymś pożytecznym (czytaj - graniem w gry strategiczne, gdyby ktoś zapomniał o czym jest to forum), to tylko psują.


:) ))))))))))))))))))))
Uwaga jak wyzej - co konkretnie( poza dwoma powyzszymi przypadkami) Ci sie nie podoba??
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 4:53 pm   

kull napisał/a:

Gdyby nie obecni moderatorzy to to forum leglo by jz w gruzach, a mozecie sie spodziewac kolejnych zmian i zaostrzenia regulaminu forum.
pozdrawiam


Tak nieśmiało przypomne, że to forum dla Sztabu, nie moderatorów i wszystkie zmiany powinny byc najpierw przedyskutowane przez Sztabowiczów.

Klemens napisał/a:
tak wiec ankiety, pomimo kilku ostatnich niezbyt udanych, zostaly przywrocone.


Gdzie jest informacja o tym, że zostały zlikwidowane? Kto podjął decyzję? Gdzie są informacje o zmianach?

Klemens napisał/a:
Co do edycji wlasnych postow - zasadniczo kazdy ma prawo modyfikacji wlasnej wypowiedzi, ze nie wspomne o czyms tak elementarnym, jak rugowanie literowek.


To samo. Gdzie jest informacja o zmianach? Moderatorzy maja nadzieję, że nikt nie zauważy?

Klemens napisał/a:
Mozesz rozwinac ta mysl? Jakies konkretne pretensje?


Wystarczy sprawdzić moje ankiety. Co najmniej przy 2 były problemy o których pisałem tam. W zeszłym tygodniu forum wogóle nie działało, ale to pewnie GOL. Przed chwilą nie dało się wejść. Nie dośc, że strony się wczytują strasznie długo, to jeszcze bez przerwy się wylogowuje. Powiadomienie o odpowiedzi (na maila) w temacie jest chyba wysyłane raz na tydzień. Wystarczy?

Klemens napisał/a:
Uwaga jak wyzej - co konkretnie( poza dwoma powyzszymi przypadkami) Ci sie nie podoba??


Że o zmianach wszyscy dowiadują się dopiero po ich nastąpieniu? A raczej nie dowiadują się, tylko przypadkiem wykrywają?
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15