gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Chorwacja- Francja
Autor Wiadomość
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:58 pm   Chorwacja- Francja

muszę powiedzieć, że uważam decyzję sędziów o uznaniu drugiej bramki Francuzów za skandal. Jak się okazuje drużyna ta wyjdzie z grupy tylko dzięki szczęściu w pierwszym meczu i pomocy sędziów oraz szczęściuw drugim, bo nawet mimo tej sędziowskiej pomocy mogli przegrać po koronkowej akcji Chorwatów w 91. minucie.

Z kolei drużyna Chorwacji po pełnym niemocy meczu z Szwajcarią i nienajlepszej pierwszej połowie uległa jakiemuś przeobrażeniu, po dzisiejszym widowisku mam dylemat komu kibicować w meczu Anglia- Chorwacja :)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:15 pm   

Komu to nieważne, byle remisu nie było i żeby Szwajcaria dokopała Francuzom, to żabojady z grupy nie wyjdą i w końcu będzie jakaś sprawiedliwość. ;-)
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:29 pm   

--> Ajmdemen

Po tym komentarzu nie mam juz najmniejszych watpliwosci - kibicujesz Anglikom. Rad bylbym, gdyby kazdy przed swoim komentarzem wskazal druzyne, co do ktorej zywi cieple uczucia, by sceptyczniej podchodzic do jej komentarzy:)))

Co do bramki Trezegueta - a ja akurat tu sie zgadzam z sedzia( choc Francuzow zbytnio nie lubie) - w takiej sytuacji reke traktuje sie jak kazda inna czesc ciala - patrz na predkosc z jaka leciala pilka jak i sam fakt, iz kopnal ja rywal. Skandalem by bylo, gdyby sedzia tu siegnal po gwizdek - wyobrazasz sobie np. zarzadzenie karnego za takie zagranie??
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Czw Cze 24, 2004 5:11 pm   

Jeśli mowa o grze Francji, to ja mam takie odczucie - na stan dzisiejszy - że Francuzi nie strzelili żadnego naprawdę konkretnego gola. Strzał z wolnego może się powieść prawie każdemu, o karnym już nie mówimy, a bramka z kontrataku nie była jakiś tam super akcją budowaną przez piłkarzy francji - wręcz przeciwnie. Oni nie grają zdecydowanie i ta gra im się jakoś nie klei. Nie chcę tutaj nagminnie krytykować Francję, bo sam jestem jej fanem w tych ME, ale nie za bardzo podoba mi się ich gra.

Cytat:
Klemens:
patrz na predkosc z jaka leciala pilka jak i sam fakt, iz kopnal ja rywal.


Fakt, ja też przychylam się do decyzji arbitra. Ale sądząc po umiejętnościach technicznych strzelcy gola, to gdy piłka odbiła by mu się o udo lub klatkę, to i tak padłby gol.
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Nie Cze 27, 2004 1:00 pm   

rozumiem, że kibicujecie Francji, ale tego, że popieracie takie oszustwo nie bardzo. Przecież napastnik zgrał sobie uciekającą piłkę ręką!! Za coś takiego przynajmniej rzut żółta kartka i rzut wolny dla drużyny przeciwnej powinien być
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Cze 27, 2004 2:03 pm   

Drogi Ajmdemenie, gorycz przez Ciebie przemawia!:))) Wiele mozna mi zarzucic, ale z pewnoscia nie kibicowanie Francuzom, o co to to nie!

I z calym szacunkiem - jak niby Twoim zdaniem Trezeguet mogl zatrzymac CELOWO owo pilke reke, gdy od momentu zagrania Butiny do kontaktu z pilka uplynela zaledwie dziesiata czesc sekundy?? Reka byla w ruchu( jak to zazwyczaj u czlowieka w biegu), pchana bezwladnoscia - ze zacytuje - "takie sa odwieczne prawa natury":))))))). Na miejscu sedziego, niezaleznie czy byloby to zagranie Trezegueta, Rooney'a, Ballacka, Ibrahimovica czy Giannakopoulisa postapilbym tak samo - puscilbym akcje dalej.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15