gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: krychu
Wto Gru 25, 2007 11:52 am
Victoria - Problem z Grą
Autor Wiadomość
Zakłopotany
Gość
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 11:35 am   Victoria - Problem z Grą

Mam dość spory problem z Victorią - Gdy chcę zapisać grę pojawia się windowsowe okienko z napisem, że wystąpił bład krytyczny, i żę nazwa pliku nie istnieje (coś w tym guście). Co bym w tym okienku nie kliknął, gra się wiesza i wychodzi do windowsa. Jest na to jakaś rada??? (gra jest oryginalna - wczoraj ją kupiłem w Empiku w trójpaku z Koroną Północy i Dwom Tronami). Dziękuję...
Ostatnio zmieniony przez krychu Wto Kwi 04, 2006 1:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 2:33 pm   

cały urok naszego rodzimego wydawcy, było o tym głośno ;-) najlepiej będzie jak wejdziesz do folderu gdzie zainstalowałeś Victorie i dalej w scenarios (comyślnie wygląda to tak - C:\Program Files\Victoria\scenarios). Teraz utwórz tam folder pod nazwą "save games" no i to wszystko :D

P.S
Jest jeszcze inne wyjście, ale go już niesprawdzałem - ściągnij najnowszy patch do Victori wydany przez CDP, uaktualnia on Twoją wersje do najnowszej, dzięki której pograsz na Necie (bez umówienia się wcześniej wątpie byś kogoś spotkał) patch ściągniesz stąd http://www.cdprojekt.info...wnload&fid=1305
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Binol 
Szeregowy
Uzzurro-Neri


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 44
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 12:29 pm   

chcialbym dodac ze mozna podminic pliki z katalogow map zeby nie mie pikselozy bo cłdprojekt tutaj sie popisał
 
 
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   46%   6/13
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17