gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Autor Wiadomość
jano
Kapral


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 52
Skąd: Siemianowice Sl
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:20 pm   

Kupuję i czytam CDA od numeru 3 jest to normalne pismo dla graczy, które ciągle się rozwija, trzyma poziom europejski, jest ciekawe każdy znajdzie
coś dla siebie.Najmniej my fani strategi turowych.Ale myślę że to wina rynku
gier a nie tego pisma.Największą zaletą tego pisma jest to że mam stu procentową pewność że za miesiąc kupię je w kiosku i nie zawiodę na nim.
Dzięki CDA mam wiele ciekawych gier.to tak na marginesie
 
 
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   7%   1/14
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 12:12 am   

Nie wiem jakim cudem, ale ominąłem ten temat (nie gniewajcie się że nie przeczytałem wszystkich postów, bo troche mi sie nie chciało).

Kiedyś chciałem zbierać jakąś gazete o grach komputerowych, ale po jakimś czasie mi przeszło. Przez bardzo długi okres czasu nie kupowałem gazet, no chyba że naprawde było coś godne uwagi, ale wtedy zwracałem uwage tylko na gry, a nie na gazete.

Teraz nauczyłem się "czytać" gazete. Zacząłem zbierać KŚ od zeszłego roku, od wakacji. Świetna gazeta, ale dopiero od niedawna zacząłem czytać ją od dechy do dechy...

Powracając do gazet z grami, to kupuje je tylko wtedy gdy nie mam co zrobić z pieniędzmi (a tak nigdy nie bywa :) ), albo gdy jest coś godnego uwagi. Ostatnio gazete którą kupiłem to był KŚ GRY w którym była pełna werjsa Hotel Giant. Byłem zachwycony grą, ponieważ kocham ekonomiczne gierki, a tą gre od dawno chciałem mieć.

Mój kumpel zachwala sobie CDA, ale nigdy nie zdołałem kupić CDA ze względu na cene :( Teraz, od czasu do czasu, pożycze sobie CDA i poczytam prawie od dechy do dechy. Gazeta jest prawie świetna, prawie bo nie ma tego czegoś co mają inne gazety, nie wiem, może jestem przyzwyczajony do innego typu gazet.

W każdym bądz razie nie zbieram gazet o grach, tylko kupuje pojedyńcze egzemplaże które są godne uwagi. Ostatnio w 100 numerze CDA przeczytałem o Syberii. Bardzo dobra recenzja. Ja bym nie mógł napisać tyle o gierce jak można powiedzieć tylko to, że jest świetna.

Nie wiem czy słyszeliście o nowym KŚ GRY EXTRA. Są tam same ekonomie.
Testy, recenzje, zapowiedzi samych ekonomii i to mi odpowiada. Lubie ekonomie mimo że nie jest w nich ani najlepszy, ani nawet dorby.
Przejżałem gazete w kiosku i bardzo mi sie spodobała. Chciałbym ją mieć chociażby dla samej gazety, bez gierek. Pełne wersje to: Capitalism II, Airline Tycoon Evolution (ATE), Pizza Syndicate (jeżeli popełniłem gdzieś błąd to sorki). Zerknijcie na tą gazete, na KŚ GRY EXTRA i powiedzcie czy warto kupić taką gazete za tak mało pieniędzy :?:

To już będzie ostatnie zdanie w tym poście, hehe :) .
Sorki że się tak rozpisałem, ale musiałem to z siebie wyrzucić ;) .
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 1:45 pm   

Sorry ze dopiero teraz odpisuje, ale wczesniej mnie nie bylo na forum ,za co przepraszam.
Co do CD Action, nie kupuje tego czasopisma, bo mnie nie stac. A nawet jak stac, to czasem sie nie oplaca, ze względu na merytoryke (zbyt malo gier, ktore mnie interesuja). Za to kiedys moj kumpel dostal kilka numerow gratis za jakies gry, wiec pozyczylem od niego gazety, by zobaczyc, jak oni radza sobie w recenzowaniu gier.
Od tego czasu chyle czola za ich styl i za to, ze nawet z recenzji gry, ktora z gory juz dostala "trojke", potrafia zrobic cos pieknego.
Podoba mi sie AR, gdzie na kazdym kroku gasza ludzi :)
Oczywiscie mam kontekt z najnowszymi numerami CDA w supermarketach, gdzie potraife stac czasem godzine by sobie przejrzec jeden z nich.
CZytalem, a raczej przegladalem ostatni numer z zapowiedza GTA: SAN ANTONIO, ale (niestety!!!!!) nie spojrzalem kto to napisal!
Jestem pelen podziwu dla KULL`a, za jego milosc do CDA, no i, moze przee wszystkim, za to, iz udalo mu sie umiescic swoj art w najpopularniejszym czasopismie o grach w POLSCE !!!
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 11:30 pm   

Simon, a kto tworzy tą gre "GTA: SAN ANTONIO" :?:
Qrde pierwsze słysze :!: Czy to aby nie polska firma :?: :P
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 2:17 pm   

Odpowiedz znajduje sie ponizej :P :)
Ostatnio zmieniony przez Simon Sob Lip 24, 2004 2:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 2:19 pm   

No, Generals, teraz żeś pojechał:)
Grand Theft Auto (w skrócie GTA) - najslynniejsza gra akcji, w której mozesz swobodnie poruszac sie po miescie:)
No a jezeli najslynniejsza to...... na pewno nie zrobili jej polacy, niestety!
GTA to dziecko ROCKSTAR GAMES (nie wiem dokladnie czy moze z kims RG nie wspolpracowalo).
Krótko o grze:
GTA było pierwsza grą, ktora pozwalala na swobodne poruszanie sie po miescie. A raczej po miastach, bo byly to LIBERTY CITY, VICE CITY i SAN ANDREAS. Dwie pierwsze czesci to kamera osadzona ponad miastem. Grafika przecietna, ale to nie przeszkadzalo by osiagnac sukces, gdyz wszystkie wady przyslaniala GRYWALNOSC. Na wiesc, ze wyjdzie GTA 3 z zaimplementowanym trzecim wymiarem, fani oszaleli. Nastepnie ukazalo sie GTA: VICE CITY, a obecnie czekamy na GTA: SAN ANDREAS.
Rozgrywka zostala "jedynie" przeniesiona do trzeciego wymiaru i ulepszona, a miasta pozostaly te same. REWELACJA!!!
Nie grales? - Musisz, nawet jesli siedzis w grupie dyskusyjnej o strategiach i nie lubisz gier akcji:)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Generals
Chorąży


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:05 pm   

Simon, nie zrozumiałeś aluzji.
Ja przynajmniej nie znam takiej gierki jak GTA: SAN ANTONIO, jak napisałeś kilka postów wyżej...

Simon napisał/a:
(...) a raczej przegladalem ostatni numer z zapowiedza GTA: SAN ANTONIO, ale (...)


Zażartowałem sobie z tego tytułu, bo jest on mi obcy, i że ta gra została stworzona przez polską firme :!:

Czy teraz rozumiesz o co mi chodziło :?:
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   72%   16/22
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:13 pm   

po rozmowie na gg musze powiedziec ze:
NIo, Generals, ale żem pojechał :D
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Nie Lip 25, 2004 10:30 am   

Siimon chcial dobrze :) u mnie ma plusa :)
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14