gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Bitwa o srodziemie 2 - recenzja
Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 1:14 pm   Bitwa o srodziemie 2 - recenzja

Polecam recenzję autorstwa KULLa gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, którą znajdziecie w tym miejscu.


Swoja droga ja uwazam ocene gry za nieco zawyzona. Osobiscie dalbym cos w okolicach 70%. Po pierwsze mam wrażenie, że ta gra otrzymała wyższą ocenę niż na to zasługuje, bo traktuje o Władcy Pierścieni. Sam autor w swojej recenzji napisał: "Choć trzeba przyznać, że gdyby nie tematyka gry (Władca Pierścieni), jej ocena końcowa zapewne mocno by ucierpiała." Drugą kwestią jest brak zbalansowania pomiędzy siłami Dobra i Zła, patch podobno ma to poprawić. Jednak grę należy oceniać nie po wydaniu kolejnego parcha tylko w takiej wersji jaką się dostaje do recenzji. Co prawda EA zapowiedzial, ze wyda patcha, nawet nie jednego, nie ujawnił jednak kiedy. Na koniec zostawiłem sobie dość błachą, ale jednak ważną rzecz - 129 zł, które żąda za grę EA Polska to stanowczo za duzo. Ja grałem w doskonałą grę strategiczną, która w edycji premierowej kosztowała 30 zł - mówie o Space Rangers 2: Rebelia.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Tobi 
Szeregowy
Alfons


Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 5
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 7:43 pm   

jak dla mnie Space Rangers 2: Rebelia. nie jest grą doskonałą a że cena jest duża niema co się dziwić władca pierścieni to władca pierścieni jak dla mnie jedna z najlepszych gier :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Alabastr 
Kapral
Sokrates friends


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:45 pm   

Cytat:
Drugą kwestią jest brak zbalansowania pomiędzy siłami Dobra i Zła, patch podobno ma to poprawić.

Powiedz mi jak bardzo dobrym jeteś graczem, że tak uważasz. Gram w tą gre 2 lata i wiem co jest w niej grane. Niema tam lepszych lub gorszych ras(bo każda jest zupełnie inna), tylko lepsi i gorsi gracze.
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 3:51 pm   

Zgadzam sie z tobą ta gra jest dobra i prawie moja ulubiona
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16