gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Argentyna
Autor Wiadomość
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Sob Sie 28, 2004 10:41 pm   Argentyna

Tak się postanowiłem podzielić radością z podwójnego sukcesu Argentyny na olimpiadzie, nie widziałem niestety meczu piłki, ale powtórkę sobie na pewno obejrzę, zaś o finale koszykówki można się wyrażać w samych superlatywach. Przy okazji: chyba twierdzenie, że euro jest 100 razy lepszym turniejem niż Copa America się nie sprawdziło skoro w finale grały 2 drużyny południowoamerykańskie a i w półfinałach tylko jedna była z Europy :) To tyle, chwała argentyńskim sportowcom :)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Sob Sie 28, 2004 11:23 pm   

Mi tam wcale wygrana Argentyny nie przypadla do gustu. Wole, jak dominuja druzyny (zawodnicy indywidulani) ze Starego Kontynentu. USA juz nie denerwuje - I miejsce na liscie zdobytych medali. Dobrze, ze sztafeta brytyjska dokopala USA. Choc Green gonil, oj gonil!!
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 6:50 am   

Coz, moze z opoznieniem, ale nie zgodze sie z Toba, Ajmdemenie. Argentyna rzecz jasna byla absolutnie poza zasiegiem rywali na igrzyskach, aczkolwiek musimy pamietac, iz prezentuja sie na nim reprezentacje z ograniczeniem wiekowym U23, tak wiec co najwyzej mozna powiedziec, iz rocznik 1979 lepiej obrodzil w Ameryce Poludniowej.:)) Lecz swoje zdanie podtrzymuje, tegorocznemu Copa bylo baaardzo daleko do stosunkowo slabego, moim zdaniem, Euro. Nawet final, calkiem dramatyczny i juz prezentujacy lepsza pilke, obrodzil moim zdaniem przede wszystkim w koszmarne bledy obroncow.

Podobal Ci sie final koszykowki? Moim zdaniem obie druzyny byly cieniami druzyn, ktore w polfinalach pokonaly USA i Litwe, chwilami naprawde przysypialem. A i niezbednej dramaturgii zabraklo...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 10:52 am   

Klemens dałbyś spokój- jak można mówić o wyższości euro nad czymkowliek jeśli wygrała je Grecja. Oczywiście można zasłaniać się ograniczeniem rocznikowym, ale liczę, że mistrzostwa świata potwierdzą potęgę futbolu argentyńskiego i rozwieją ostatnie wątpliwości :)

Co do finału koszykówki- trudno o dramatyzm przy tak wyraźnej przewadze jednej ze stron, Włochom nie szło tak jak w półfinale, gdzie mieli ogromną skuteczność za 3, ale Argentyńczycy nie dawali im nawet znaleźć dovrej pozycji do oddania rzutu za 3. A w innych elementach to o Włochach nie ma w ogóle co mówić. Zwycięstwo Argentyny jak najbardziej zasłużone, szczególnie przy zwycięstwie nad USA w półfinale (inna rzecz, że ciekawiej byłoby oglądać w tej drużynie więcej gwiazd NBA niż Iversona w dodatku z kontuzją)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 11:03 am   

--> Ajmdemen

Hmmm, masz pretensje do Grekow ktorzy zagrali fenomenalnie turniej, podczas gdy Brazylia w Copa zagrala znacznie ponizej swych mozliwosci, a i tak to wystarczylo?:))). To ja wole ogladac druzyny grajace dobrze, choc niemajace uznanej marki, niz przeciwnie:)))).

Coz, osobiscie nic do Argentyny nie mam i "wybaczylbym" im przelamanie supremacji Brazylijczykow. Ale poczekamy, zobaczymy - na trzech ostatnich mundialach nic specjalnego nie pokazali, choc wszedzie byli ukazywani jako jedni z faworytow.

I ciekawym, o jakich superlatywach mowiles w odniesieniu do meczu finalowego w kosza, gdy sam pozniej pisales o slabych punktach owego meczu:))))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 11:40 am   

no w superlatywach odnośnie drużyny argenyńskiej nie włoskiej.

A co do Grecji- powiem otwarcie, że nie podobała mi się ich gra- zabijali piękno piłki nożnej, może i to skuteczne, ale podobało się chyba niewielu poza kibicami Grecji
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 11:51 am   

Coz, o gustach sie nie dyskutuje...

Ale wspomne, iz ja jestem jednym z tych nielicznych kibicow spoza Grecji, ktoremu podobal sie styl gry Synow Olimpu. Osobiscie uwazam polfinal Czechy-Grecja za znacznie ciekawszy( bynajmniej nie tylko dzieki Czechom) od takiego Portugalia-Holandia. Pragne tez zaprotestowac przeciwko okreslaniu stylu gry Grekow "zabijaniem futbolu". Bramki strzelali wlasnymi strzalami, sami stwarzali sobie sytuacje, gdy musieli( mecze z Hiszpania czy Rosja), to smialo atakowali, dazenie do karnych nie bylo ich jedyna taktyka, ale na litosc, nie miejmy pretensji do nich, ze prowadzac przechodzili do obrony!!
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16