LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
39200 1,1 MB 1869
34081 2,30 MB Worms
25805 1,68 MB Civilization
23541 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Gary Grisby's War in Russia Turowa gra strategiczna. Bierzesz udział w( jak nietrudno się domyślić) wojnie rozgrywającej się na szerokich przestrzeniach Rosji. Grafika VGA, jak i AI zostały starannie dopracowane.


ściągnij
2761 0,63 MB
Sabre Team "Sabre Team" to gra strategiczna, w której kierujesz poczynaniami elitarnej jednostki do zwalczania przestępców. Obsługa i wygląd właściwej części gry (czyli w trakcie wykonywania misji) przypomina "Ufo: Enemy Unknown". Można zagrać, mimo iż program nie dorównuje znakomitej serii "X-Com", ale chyba nie miał takich ambicji.


ściągnij
2986 2,99 MB
Romance of the three Kingdoms Jest to jedna z najlepszych gier strategicznych, wydanych przez firmę Koei. Wcielasz się w osobę władcy, który walczy o dominację w Imperium. Znajdziesz tutaj wiele postaci, wspaniałe opcje, które dadzą Ci pełną kontrolę nad prowadzeniem dyplomacji, czy równie wspaniale rozwiązane zagadnienie bitew. Gra jest bardzo wciągająca i posiada niezłą grafikę.


ściągnij
3007 0,28 MB
Battle Isle: Moon of Chronos Akcja gry toczy się w księżycowej scenerii. Naprzeciwko siebie stają dwie armie. Jako dowódca jednej z nich jesteś na pozornie straconej pozycji, bowiem oddziały wroga są z reguły liczniejsze i lepiej wyposażone. Gdy jednak wykażesz się wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem, to rozstrzygnięcie starcia na Twoją korzyść będzie tylko kwestią czasu. Jeżeli zechcesz zmierzyć się z kolegą (opcja gry dwóch graczy), to Wasze szanse będą wyrównane.


ściągnij
3013 0,56 MB
Waterloo "Waterloo" to znakomita gra strategiczna, w której masz okazję zmienić bieg historii grając jako Napoleon lub jako jego przeciwnik zatroszczyć się o "prawidłowy" bieg wydarzeń. Gra posiada bardzo dobrą grafikę VGA - do konstrukcji terenu użyto grafiki wektorowej - oraz równie dobre algorytmy sztucznej inteligencji, przez co gra z przeciwnikiem komputerowym wymaga nie lada wysiłku.


ściągnij
3094 0,12 MB
Red Storm Rising Gra oparta na powieści Toma Clancy'ego pod tym samym tytułem. Wspomnę tylko, że akcja rozgrywa się w trakcie ataku Aliantów na Pakt Warszawski.


ściągnij
3109 0,42 MB
Wing Commander Armada Strategiczna wariacja na temat legendarnej gry zręcznościowej. Jeśli więc zakochałeś(-aś) się w świecie konfliktu ludzi z klirathimi, a masz już dosyć łamania joysticka i chciał(a)byś nieco wysilić swe szare komórki, śmiało sięgnij po ową produkcję!


ściągnij
3113 6,95 MB
Utopia W "Utopii" bierzemy się za rozbudowę miast na planetach. Gra jest podobna do polskiej gry "Kosmos", jednakże jest bardziej dopracowana graficznie, a ogólny pomysł gry został zaczerpnięty z gry "SimCity".


ściągnij
3117 1,18 MB
Battles of Destiny Jest to gra strategiczna, której akcja została osadzona w świecie post-apokaliptycznym. Twoim zadanie jest objęcie kontroli nad planetą. Komputerowy przeciwnik posiada znakomicie rozbudowaną sztuczną inteligencję, przez co jest dosyć wymagającym adwersarzem. Jednostki zostały bardzo dobrze skonstruowane i są bardzo zróżnicowane. Jest to także jedna z pierwszych gier z opcją PBEM (play-by-email) - gry poprzez skrzynkę email. W grze może wziąść jednocześnie udział 4 graczy "żywych". Trzech z nich może zastąpić komputer. Walki mogą się toczyć zarówno na lądzie, wodzie jak i powietrzu.


ściągnij
3199 0,74 MB
Ogre Walczysz z komputerowym lub żywym przeciwnikiem na planszy podzielonej na pole heksagonalne. Do swojej dyspozycji masz wiele jednostek wojskowych. Gra została dopracowana pod względem obsługi - jest ona maksymalnie uproszczona, za to sama zabawa jest przednia.


ściągnij
3202 0,18 MB