LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
39200 1,1 MB 1869
34081 2,30 MB Worms
25805 1,68 MB Civilization
23541 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Apollo 18: Mission to Moon Zasiadasz w centrum zarządzania lotami kosmicznymi. W Twoich rękach spoczywa misja lotu na księżyc. Dzięki Tobie i Twoim wyborom ma ona szanse na powodzenie. Gra jest świetna, mimo to polecam ja starszym graczom, gdyż tylko ci nie będą zwracali uwagi na spartański interfejs.


ściągnij
6944 0,28 MB
Vermeer Jest to gra handlowa. Handlujemy, bierzemy udział w grze na giełdach, kupujemy akcje itp. Klasyka dla wielbicieli gatunki i pozycja obowiązkowa.


ściągnij
6793 0,01 MB
Ancient Art of War in The Skies Jest to ostatnia gra strategiczna z serii "Ancient art of (..)". Rozczarowała ona fanów w 1992 roku, gdy się ukazała - głównie ze względu na wprowadzenie wątków zręcznościowych. Mimo to gra oferuje mnóstwo godzin dobrej zabawy ze względu na dużą liczbę scenariuszy, dopracowaną grafikę oraz dźwięki. Podsumowując: niezbyt udane zakończenie znakomitej serii, aczkolwiek gra nadal warta jest uwagi i pogrania. Bardziej ortodoksyjni stratedzy pewnie mrukną z niezadowolenia pod nosem za sprawą wspomnianych wątków zręcznościowych.


ściągnij
6409 4,35 MB
Anacreon: Reconstruction 4021 Gra została wydana w 1988 roku i przeszła bez echa ze względu na wysoką cenę oraz grafikę ASCII (czyli praktycznie: bez grafiki). Jest to gra dla 1 do 8 graczy, w której budujesz i zarządzasz intergalaktycznym imperium. Możesz budować armie, bazy gwiezdne, terroryzować szlaki handlowe, wysyłać długodystansowe rakiety, decydować czy planeta powinna zostać poddana izolacji, czy mogą do niej docierać transporty z surowcami etc.


ściągnij
6072 0,21 MB
SimEarth Drugi tytuł z serii Sim. Po kierowaniu miastem w "SimCity" przyszła kolej na bycie... bogiem. Tym razem za zadanie masz kontrolę nad całym ekosystemem planety i musisz przyczynić się do wystąpienia życia i jego ewoluowania z prostych do coraz bardziej złożonych organizmów, by ostatecznie dojść do poziomu cywilizacji będącej w stanie opuścić swój układ gwiezdny.


ściągnij
5950 0,47 MB
Caesar Kolejna gra strategiczna-legenda, która doczekała się licznych sequeli i ogromnej rzeszy miłośników. Mówiąc najoględniej( i siłą rzeczy nie oddając całego bogactwa owego programu) jest to "SimCity" w warunkach starożytnego Rzymu - czegóż chcieć więcej?


ściągnij
5892 0,82 MB
Ashes of Empire "Ashes of Empire" jest intrygującym połączeniem strategii i gry akcji, zainspirowanym wydarzeniami we wschodniej Europie w latach 90-tych. W grze znacznie poprawiono engine w stosunku do poprzedniczki (Midwinter). 6 tysięcy unikalnych postaci, ogromny świat 3D i ponad 9 tysięcy lokacji! Do tego jeszcze znakomita grafika( jak na tamte czasy).


ściągnij
5421 1,23 MB
Battles of Napoleon Turowa gra strategiczna. Możesz opowiedzieć się po stronie aliantów jak i Francuzów i dowodzić siłami, których zadaniem jest pokonanie przeciwnika. Gra została bardzo dobrze skonstruowana, przeciwnik "myśli" poprawnie, a wszystko dopełnia niezła grafika.


ściągnij
5150 0,33 MB
SimTower Seria Sim po raz kolejny. Twoim zadaniem jest rozbudowa wieży i zwiększanie jej poziomu zamieszkania, aby podwyższyć liczbę swoich punktów i otrzymać dostęp do większej liczby pokojów. Gra jest zabawna i dostarcza wiele godzin zabawy.


ściągnij
5087 2,88 MB
Arnhem Arnhem jest to gra strategiczna z naciskiem na taktykę. Działania wojenne rozgrywają się w Holandii. Gra jest jedną z trzech składających się na serię: pozostałe dwie to Vulcano i Desert Rats.


ściągnij
5085 0,02 MB